Bądź na bieżąco:

Namioty eventowe i hale w Katowicach

Katowice (1953–1956 Stalinogród; niem. Kattowitz, śl. Katowicy, cz. Katovice) – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, siedziba władz województwa śląskiego. Jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i największe pod względem ludności miasto konurbacji górnośląskiej. Siedziba Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Początki Katowic sięgają XVI wieku, kiedy były ośrodkiem rolniczym i kuźniczym, a ich gwałtowny rozwój został zapoczątkowany w połowie XIX wieku wraz z rozwojem przemysłu i doprowadzeniem do miasta linii kolejowej. Prawa miejskie Katowice uzyskały 11 września 1865 roku, po czym rozwijały się w szybkim tempie. Z liczbą 296 262 mieszkańców w 2017 są 11. miastem w kraju pod względem liczby ludności i 12. pod względem powierzchni, mając prawie 165 km².

Katowice leżą na trasie głównych szlaków krajowych i międzynarodowych zarówno drogowych, jak i kolejowych. W Pyrzowicach funkcjonuje międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice. Stanowi ono ważny w skali kraju ośrodek gospodarczy, będąc centrum handlowo-usługowym ze znacznym udziałem działalności produkcyjnej. Jest również ośrodkiem koncentracji specjalistycznych usług medycznych, funkcji akademickiej, kulturalnej oraz sportowej. W rankingu opublikowanym przez Globalization and World Cities Research Network, Katowice zostały sklasyfikowane w V kategorii (sufficiency level cities) miast o znaczeniu globalnym.

Hale Przemysłowe i magazynowe w Katowicach

Produkcja i sprzedaż hal magazynowych Namplan odbywa się w Jastrzębiu-Zdroju. Katowice stanowią z kolei ważny ośrodek, w którym mieszczą się siedziby naszych klientów. Katowice są największym miastem aglomeracji śląskiej i są dla nas ważnym rynkiem odbiorców. W Katowicach sprzedajemy głównie hale magazynowe i imprezowe. W okresie zimowym powstaje tu dużo lodowisk i ujeżdżalni dla koni, które powstają pod naszymi halami.

Namplan partnerem w inwestycji

Również cała gałąź przemysłu handlowo-usługowego oraz szeroko pojęta produkcja to potencjalni odbiorcy, dla których inwestycja w hale magazynowe stanowi stały punkt w planie rozwoju biznesu. Namplan jest dla nich stabilnym, sprawdzonym partnerem dostarczającym hale na zamówienie. Inwestycja w namiotowe hale magazynowe jest tania i szybka, co często jest czynnikiem decydującym o wyborze na niekorzyść hal magazynowych budowanych metodą tradycyjną, murowaną.

Wynajem namiotów eventowych w Katowicach

Katowice to tygiel przedsiębiorczości. Oferowane przez firmę Namplan hale namiotowe i magazynowe w Katowicach to odpowiedź na realne potrzeby rynku. Trudno sobie wyobrazić, by wiele spośród organizowanych tu cyklicznie festiwali, imprez kulturalnych, happeningów, czy imprez firmowych mogło się odbyć bez zastosowania namiotów eventowych w Katowicach. Wiele spośród nich wynajmuje namioty imprezowe wraz z wystrojem galowym. Jako producent hal namiotowych, Namplan jest w stanie dopasować rodzaj namiotów, ich wielkość, wykończenie ścian bocznych, czy posadzki pod indywidualne potrzeby zamawiającego usługę. Szybki i solidny serwis, który zajmuje się montażem hali to jedna z wielu cech, którą sobie chwalą klienci firmy.

Gdy chcesz sprawdzić możliwości wynajmu hali na organizowaną imprezę lub interesuje cię zakup hali magazynowej w Katowicach wystarczy kontakt na maila biuro@namplan.pl. Każdy uzyska tam szczegółowe informacje na temat wariantów i warunków wynajmu oraz zakupu hali.

Dostarczamy hale namiotowe nie tylko do Katowic! Zobacz także inne miasta województwa śląskiego: