Bądź na bieżąco:

NAMIOTY TURECKIE

Doskonałe uzupełnienie do hal namiotowych

Imprezy okolicznościowe i eventy organizowane na świeżym powietrzu wymagają montażu dodatkowego wyposażenia, które w razie nieprzychylnych warunków pogodowych ochroni gości przed deszczem. Dużą popularnością, obok tradycyjnych namiotów ogrodowych, cieszą się atrakcyjne wizualnie namioty tureckie. To idealne rozwiązanie, dzięki któremu można wyeksponować stoisko pokazowe czy zorganizować miejsce do posadzenia gości imprezy plenerowej. sprzedaż i wynajem kompletów piwnych w ilości nawet do 700 kompletów. Gwarantujemy indywidualne podejście do zamówienia zarówno w kwestii ceny, jak i transportu.

Trwałe i łatwe w montażu namioty tureckie

Namioty tureckie w rozmiarze 5×5 m doskonale sprawdzają się jako stoiska targowe, zaplecza gastronomiczne oraz sklepy sezonowe. Przyciągają uwagę klientów nieszablonowym kształtem. Namioty tureckie wykonane są z profili aluminiowych. Ich poszycie jest wykonywane z trudnozapalnej, odpornej na rozdarcia plandeki o gramaturze 680 g/m2. Namioty tureckie można łączyć w „miasteczka” za pomocą rynien odprowadzających wodę. Dlaczego warto wybrać nasze namioty tureckie?

  • możliwość dowolnej personalizacji wyglądu
  • wykonanie z trwałych materiałów
  • łatwy montaż
  • dowóz namiotu do klienta
  • możliwość oznaczenia poszycia logiem firmowym

 

Namioty tureckie wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie ognia i niekorzystnych warunków atmosferycznych. Opierają się na stabilnym stelażu, którego montaż nie powinien sprawić nikomu problemu. Dodatkowo ich strzelisty dach przyciągnie uwagę uczestników eventu, a uniwersalny rozmiar pomieści materiały reklamowe stoiska pokazowego.

Oferowane przez nas namioty tureckie zachwycą nie tylko kształtem i estetyką wykonania, ale także praktycznością. Aby podkreślić ich indywidualny charakter, możemy zaproponować naniesienie firmowego logo. Oprócz sprzedaży oferujemy również wynajem hal namiotowych na czas trwania eventów, konferencji i imprez plenerowych.

Zapraszamy do współpracy!

Uniwersalny rozmiar

Namioty tureckie są produkowane w standardowym, uniwersalnym rozmiarze 5×5 m. Komfort użytkowania gwarantuje wysokość wysokość wejścia na poziomie 225 cm.

Ekskluzywny kształt

Namioty tureckie przyciągają uwagę przechodniów i klientów swoim nieszablonowym kształtem. Strzelisty dach skutecznie zwraca uwagę oraz zwiększa przewagę sprzedażową i marketingową.

Podwyższona wytrzymałość

Namioty tureckie są produkowane z wytrzymałych profili aluminiowych oraz trudnopalnej i odpornej na rozdarcia plandeki o gramaturze 680 g/m2

Wybrane realizacje namiotów tureckich

Zobacz wybrane realizacje namiotów tureckich dla naszych klientów

Namioty Tureckie 5×5 m na Festiwalu Nauki w Krakowie

Na powierzchni Rynku Głównego w Krakowie powstało małe namiotowe miasteczko nauki i kultury. Podczas Festiwalu Nauki, który odbył się 22-24 maja, studenci wyższych uczelni Krakowa prezentowali najnowsze technologie oraz ciekawe eksperymenty. Na rynku ustawiliśmy łącznie 27 namiotów typu Turek o wymiarach 5×5 m oraz 8 namiotów 10×5 m. Całość została dostarczona na miejsce naszym transportem i zamontowana w jeden dzień.

Namioty Tureckie 5×5 m na otwarciu Gemini Park Tychy

Z okazji wmurowania kamienia węgielnego pod budowę centrum handlowego Gemini Park Tychy odbył się wielki piknik z gwiazdami muzyki, kabaretu i sportu. Na tę okazję zamontowaliśmy 8 namiotów typu turek 5×5 m pod zaplecze gastronomiczne oraz konkursowe.

Wymiary namiotów tureckich

Wysokość wejścia i szerokość namiotów tureckich

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, lub skontaktuj się telefonicznie. Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości.