Bądź na bieżąco:

O firmie

Hale Namiotowe – Sprzedaż, Wynajem, Montaż, Serwis

HALE NAMIOTOWE NAMPLAN

Sprzedaż i Wynajem Hal Namiotowych.

Od 2002 roku zajmujemy się produkcją oraz wynajmem hal namiotowych. Stale się rozwijamy i wzbogacamy naszą ofertę hal namiotowych i dodatków even’owych. Obecnie dysponujemy trzema halami produkcyjnymi i centrum logistycznym znajdującym się w Jastrzębiu-Zdroju. Solidność i zaangażowanie pozwoliło nam stać się jedną z wiodących firm w Polsce, produkujących i wynajmujących hale namiotowe. Współpracujemy z instytucjami i przedsiębiorstwami na terenie całej Polski, a nasi główni klienci to Agencje Eventowe, Firmy Gastronomiczne i Urzędy Państwowe.

Hale naszej produkcji idealnie sprawdzają się przy organizacji imprez plenerowych, pikników, festynów, czy też okolicznościowych imprez firmowych. Namioty naszej produkcji stanowią idealne rozwiązania jako ujeżdżalnie dla koni, sklepy sezonowe, czy nawet zadaszenia dla lodowisk.

Naszym klientom zapewniamy transport i montaż hali w docelowej miejscowości. Nasze doświadczenie oraz dbałość o detale pozwala nam być pewnym, że spełnimy Twoje oczekiwania.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Specjalizujemy się w następujących obszarach

Sprzedaż

Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i dostawą hal namiotowych na terenie całego kraju.

Wynajem

Naszą specjalnością jest szybka reakcja i wynajem na „trudne” terminy. Wynajmujemy hale namiotowe dbając o zadowolenie klienta.

Serwis

Zajmujemy się serwisem hal namiotowych dowolnych producentów. Dostarczamy również części zamienne do hal namiotowych.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, lub skontaktuj się telefonicznie. Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości.