Ekskluzywne wykończenie

Hale imprezowe, w przeciwieństwie do hal magazynowych, charakteryzują się ekskluzywnym wykończeniem. Aby dopasować się do charakteru imprezy stosujemy ozdobne, bankietowe wykończenie podsufitek oraz konstrukcji, w postaci ozdobnych kalesonek na nogi.

Potężny metraż

Hale imprezowe mogą mieć szerokość od 8 do 25 metrów. Długość hal imprezowych następuje w skoku co 5 metrów. Produkujemy hale o długości przekraczającej 30 m, wobec jesteśmy w stanie obsłużyć najbardziej wymagające imprezy.

Wzmocnione profile

Konstrukcje hal imprezowych posiadają wzmocnione profile aluminiowe. Pozwala to na podwieszanie do konstrukcji elementów wyposażenia imprez, takich jak scena czy oświetlenie i nagłośnienie.

Wybrane realizacje hal imprezowych

Zobacz wybrane realizacje hal imprezowych dla naszych klientów

Hala imprezowa podczas Master Truck

Hala imprezowa 20x60 m wyposażona w ławostoły

Hala namiotowa 20x60m na imprezie Master Truck w Polskiej Nowej Wsi. Hala jest wyposażona w ławostoły na 1200 osób, parkiet do tańca oraz scenę.

opolagra widok z gory

Hale namiotowe na targach Opolagra

Na targach Opolagra postawiliśmy kilka hal namiotowych na stoiska 10x10m, 10x15m i 15x15m. Zadaszyliśmy również wygrodzenia dla bydła o wymiarach 10x80m i 10x25m

Hala Namiotowa 15x75m Krakowskie Błonie

Hala namiotowa 15m x 75m na Krakowskich Błoniach

Realizacja zadaszenia strefy gastronomicznej dla pielgrzymów podczas Światowych Dni Młodzieży

Hala namiotowa na targi fryzjerskie w warszawie hala 20x45 z podloga

Targi fryzjerskie w hali 20x45m z podłogą

Hala 20x45m ze sceną i trybunami na targi fryzjerskie w Warszawie

Hala Namiotowa 20x25m i 15x65m

Hale namiotowe w strefie kibica Euro 2012

Hale 15×65 i 20x25m w strefie kibica Euro 2012 w Wieliczce wyposażone w ławostoły dla 2000 osób

Rozmiary hal imprezowych

Najpopularniejsze rozmiary hal imprezowych i sposób ich rozbudowy

Rozmiary Hal Namiotowych NAMPLAN

Najpopularniejsze hale namiotowe mają szerokość 10, 15, 20 i 25 m. Imprezowe i eventowe hale namiotowe o szerokości 25 m są zbudowane z modułów o szerokości 4,16 m. Hale namiotowe o mniejszych szerokościach składają się z kolei z modułów o szerokości 5 m.

Długość hali rozpoczyna się od 10 m. Każda z hal imprezowych może zostać przedłużona do dowolnego rozmiaru co 5 m. Oznacza to, że mamy w zasadzie nieograniczone możliwości pozwalające dowolnie rozbudować halę imprezową. Daje to możliwość adaptacji hali pod dowolny teren.

Wysokość ścian aż do 5 m

Ściany mają wysokość od 2,5 m aż do 5 m ze skokiem co 0,5 m

Wysokość ścian w halach magazynowych NAMPLAN

Najpopularniejsze dodatki do hal imprezowych

Najczęściej wybierane wyposażenie do hal imprezowych

Podłoga drewniana

Podłoga drewniana

Podłoga z drewna sosnowego na stelażu stalowo-aluminiowym. Idealnie sprawdza się jako parkiet do hali imprezowej. Podłoga z drewna sosnowego nie jest droga, nadaje wnętrzu wyjątkowego klimatu i elegancji oraz cechuje się sporą wytrzymałością.

Ściany transparentne

Ściany transparentne

Hale imprezowe można doposażyć w ściany z okiennicami, transparentnymi pasami o dowolnych wymiarach oraz transparentne dachy. Takie rozwiązanie zapewnia wyjątkowy efekt oraz dodatkowe, naturalne doświetlenie namiotu.

Oświetlenie techniczne

Oświetlenie techniczne

Na życzenie klienta, w halach imprezowych montujemy dedykowane oświetlenie ledowe lub halogenowe. Możemy zaproponować konkretne rozwiązania oświetleniowe po otrzymaniu wymiarów hali.

Drzwi szklane

Drzwi szklane

W naszych halach namiotowych można zamontować drzwi szklane dwuskrzydłowe z dźwigniami antypanicznymi. Standardowo nasze drzwi mają 2,1 m wysokości i 2,2 m szerokości.

Podesty sceniczne

Podesty sceniczne

Oferujemy podesty sceniczne o różnych wymiarach. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniej sceny na organizowaną przez Ciebie imprezę.

Ławostoły

Ławostoły

Ławostoły, albo inaczej Komplety Piwne, to doskonały dodatek do hal namiotowych na różnego rodzaju imprezy.

Hale imprezowe Namplan

Jako firma stawiamy hale imprezowe, które doskonale sprawdzą się przy różnego rodzaju okazjach. Dostarczamy nasze usługi na dni miast, targi czy do stref kibica. Proponowane przez nas rozwiązania będą świetnie funkcjonować przy każdej pogodzie. Dbamy o to, by nasze hale namiotowe na imprezy przede wszystkim charakteryzowały się wysoką jakością i wytrzymałością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Co wyróżnia nasze hale imprezowe?

Jest kilka cech, które wyróżniają nasze hale namiotowe imprezowe. Przede wszystkim jest to bez wątpienia ekskluzywne wykończenie. O co w tym chodzi? Przede wszystkim o to, że za wszelką cenę staramy się dopasować wygląd hali, do imprezy, jaka będzie się w niej odbywać. Robimy to za pomocą ciekawych dodatków takich, jak ozdobne wykończenia podsufitek czy ozdobne kalesonki na nogi.

Oprócz tego, nasze hale imprezowe wyróżniają się także wzmocnieniami. W naszych produktach wzmocnione są przede wszystkim profile aluminiowe, dzięki czemu cała konstrukcja jest stabilniejsza i pozwala nawet na podwieszenie elementów wyposażenia imprezy takich, jak nagłośnienie czy oświetlenie.

Dodatkowym wyróżnikiem jest wielkość naszych hal – posiadamy w swoim asortymencie hale, które szerokie są na 8-25 metrów i długie na 5,10,15,20,25,30 a nawet przekraczające 30 metrów! Dzięki temu w naszych halach namiotowych może pomieścić się naprawdę wielu ludzi.

Firma z dużym doświadczeniem

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w stawianiu hal namiotowych imprezowych, jesteśmy w stanie wykonać naszą pracę szybko, sprawnie i skutecznie. Zrealizowaliśmy już wiele projektów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wysokim oczekiwaniom klientów. Z nami każda odbywająca się impreza będzie dobrze zapamiętana przez wszystkich uczestników.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, która obejmuje hale bankietowehale namiotowe oraz hale magazynowe.

Hale imprezowe i eventowe NAMPLAN

© 2021 NAMPLAN. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Przewiń do góry