Bądź na bieżąco:

Hale imprezowe

Hale imprezowe jakimi dysponujemy mają szerokość: 5 m, 10 m, 15 m, 20 m, 25 m, 30 m, 40 m i 50 m. Długość hali jest nieograniczona rozbudowa co 5 m.
Modułowa konstrukcja wykonana jest  z aluminium, co pozwala na wydłużanie hal co 5 metrów. Daje to możliwość wykonania hali o dowolnej długości.
Wysokość ściany bocznej: 2,5 m, 3 m, 4 m, 5 m lub 6 m.

Wyposażenie hali jakim dysponujemy to: podłogi drewniane, ławostoły, krzesła, ściany, transparentne, dach blockout, podsufitki typu gala (białe i czarne), klimatyzacje i ogrzewanie.

Jeśli masz pytania dotyczące naszych usług zadzwoń lub napisz:

tel. +48 662 324 385 Agnieszka Piechocińska
tel. +48 737 40 40 40 Agnieszka Ołenicz
tel. +48 606 676 678 Roman Kulczycki
sprzedaz@namplan.pl

Rozmiary hal imprezowych

Najpopularniejsze dodatki do hal imprezowych

Najczęściej wybierane wyposażenie do hal imprezowych

Podłoga drewniana

Podłoga z drewna sosnowego na stelażu stalowo-aluminiowym. Idealnie sprawdza się jako parkiet do hali imprezowej. Podłoga z drewna sosnowego nie jest droga, nadaje wnętrzu wyjątkowego klimatu i elegancji oraz cechuje się sporą wytrzymałością.

Ściany transparentne

Hale imprezowe można doposażyć w ściany z okiennicami, transparentnymi pasami o dowolnych wymiarach oraz transparentne dachy. Takie rozwiązanie zapewnia wyjątkowy efekt oraz dodatkowe, naturalne doświetlenie namiotu.

Oświetlenie techniczne

Na życzenie klienta, w halach imprezowych montujemy dedykowane oświetlenie ledowe lub halogenowe. Możemy zaproponować konkretne rozwiązania oświetleniowe po otrzymaniu wymiarów hali.

Drzwi szklane

W naszych halach namiotowych można zamontować drzwi szklane dwuskrzydłowe z dźwigniami antypanicznymi. Standardowo nasze drzwi mają 2,1 m wysokości i 2,2 m szerokości.

Podesty sceniczne

Oferujemy podesty sceniczne o różnych wymiarach. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniej sceny na organizowaną przez Ciebie imprezę.

Ławostoły

Ławostoły, albo inaczej Komplety Piwne, to doskonały dodatek do hal namiotowych na różnego rodzaju imprezy.

Hale imprezowe Namplan

Jako firma stawiamy hale imprezowe, które doskonale sprawdzą się przy różnego rodzaju okazjach. Dostarczamy nasze usługi na dni miast, targi czy do stref kibica. Proponowane przez nas rozwiązania będą świetnie funkcjonować przy każdej pogodzie. Dbamy o to, by nasze hale namiotowe na imprezy przede wszystkim charakteryzowały się wysoką jakością i wytrzymałością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Co wyróżnia nasze hale imprezowe?

Jest kilka cech, które wyróżniają nasze hale namiotowe imprezowe. Przede wszystkim jest to bez wątpienia ekskluzywne wykończenie. O co w tym chodzi? Przede wszystkim o to, że za wszelką cenę staramy się dopasować wygląd hali, do imprezy, jaka będzie się w niej odbywać. Robimy to za pomocą ciekawych dodatków takich, jak ozdobne wykończenia podsufitek czy ozdobne kalesonki na nogi.

Oprócz tego, nasze hale imprezowe wyróżniają się także wzmocnieniami. W naszych produktach wzmocnione są przede wszystkim profile aluminiowe, dzięki czemu cała konstrukcja jest stabilniejsza i pozwala nawet na podwieszenie elementów wyposażenia imprezy takich, jak nagłośnienie czy oświetlenie.

Dodatkowym wyróżnikiem jest wielkość naszych hal – posiadamy w swoim asortymencie hale, które szerokie są na 8-25 metrów i długie na 5,10,15,20,25,30 a nawet przekraczające 30 metrów! Dzięki temu w naszych halach namiotowych może pomieścić się naprawdę wielu ludzi.

Firma z dużym doświadczeniem

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w stawianiu hal namiotowych imprezowych, jesteśmy w stanie wykonać naszą pracę szybko, sprawnie i skutecznie. Zrealizowaliśmy już wiele projektów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wysokim oczekiwaniom klientów. Z nami każda odbywająca się impreza będzie dobrze zapamiętana przez wszystkich uczestników.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, która obejmuje hale bankietowehale namiotowe oraz hale magazynowe.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, lub skontaktuj się telefonicznie. Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości.