Bądź na bieżąco:

Hale termiczne

Oferujemy hale termiczne o szerokościach 5 m, 10 m, 15 m, 20 m, 25 m oraz 30 m. Długość hal jest nieograniczona, można je rozbudowywać modułami o długości 5m

Konstrukcja nośna wykonana jest z profili aluminiowych, połączonych stalowymi wkładkami. Wysokość hali termicznej w ścianie bocznej może wynosić od 2,5 do nawet 8m.

Dach hal termicznych wykonany jest z podwójnej warstwy plandeki napełnianej powietrzem która tworzy dodatkową warstwę izolacyjną (dach pompowany), zaś ściany hali wykonane są z płyty warstwowej. Dzięki takiemu połączeniu, w środku hali można utrzymać stabilną temperaturę.

Skontaktuj się z nami:

tel. +48 737 40 40 40 Agnieszka Ołenicz
tel. +48 662 324 385 Agnieszka Piechocińska
tel. +48 606 676 678 Roman Kulczycki
sprzedaz@namplan.pl

Rozmiary hal termicznych

Najpopularniejsze dodatki do hal termicznych

Najczęściej wybierane dodatki do hal termicznych

Ściany z blachy trapezowej

Jedną z opcji ścian w naszych halach namiotowych są ściany wytrzymałych blach trapezowych T18 lub T35 o grubości 0.55 mm.

Ściany z płyty wartstwowej

Standardowo używamy płyty warstwowej o grubości 60 mm. Na zamówienie używamy płyt o grubościach 40-100 mm.

Boki z plandeki

Materiał plandekowy z którego wykonujemy poszycia dachów i ścian mają atesty trudnopalności i gramaturę aż 650g/m2. Standardowym kolorem w naszej ofercie jest kolor biały.

Podsufitka przeciw skraplaniu się pary wodnej

Wykonana z paroprzepuszczalnego materiału zbiera i odprowadza wilgoć powstałą na skutek różnicy temperatur wewnątrz i na zewnątrz hali namiotowej chroniąc zawartość magazynu. Membrana dodatkowo poprawia izolację termiczną dachu.

Bramy przesuwne na stelażach

Wykonujemy bramy przesuwne na dowolnych bokach hal magazynowych. Bramy przesuwne, w zależności od usytuowania, mogą mieć wymiary do 8 m szerokości i 6 wysokości.

Dach nieprzepuszczający promieni słonecznych

Dodatkowa membrana chroniąca zawartość magazynu przed nagrzaniem promieniami słonecznymi. Wykorzystywana przy składowaniu produktów spożywczych, gazów technicznych i innych wrażliwych na wysokie temperatury produktów.

Oświetlenie techniczne

Montujemy oświetlenie ledowe lub halogenowe, dedykowane halom namiotowym. Po otrzymaniu wymiarów hali magazynowej proponujemy odpowiednie rozwiązania w zakresie oświetlenia.

Hale termiczne – projektowanie, budowa i wynajem

W Namplan zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak ważne są skuteczne rozwiązania logistyczne – zarówno przeładunkowe, jak i magazynowe. Dzięki swojemu kilkunastoletniemu doświadczeniu doskonale rozumiemy oczekiwania rynkowe – zaufało nam już ponad 5 tysięcy klientów z Polski i zagranicy.

Namplan zajmuje się konstrukcjami hal termicznych o różnych gabarytach rozmiarowych, które przeznaczone są dla różnych sektorów oraz gałęzi działalności naszych klientów. Zaprojektowane przez nas konstrukcje mogą pełnić rozmaite formy – wszystko w zależności od oczekiwań klientów.

Wysokiej jakości hale termicne od Namplan

Oferujemy naszym klientom hale termiczne o najwyższym standardzie jakości oraz bezpieczeństwa. Hale termiczne znajdujące się w naszej ofercie mają różne rodzaje ścian bocznych. Wykonujemy je z bardzo wytrzymałej blachy trapezowej T18 lub T35, która ma grubość 0,55 milimetrów. Drugą opcją są ściany wykonane z płyty warstwowej, które mają grubość 60 milimetrów. Na specjalne życzenie naszych klientów używamy również płyt o grubości od 40 do 100 milimetrów.

Naszym klientom oferujemy również boki hal wykonane z plandeki – wykorzystujemy je do ścian bocznych oraz dachów. Oferowane przez nas plandeki posiadają atest trudnopalności, a ich gramatura to aż 650 g/m2. Standardowo oferujemy je w kolorze białym.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, która obejmuje hale bankietowehale namiotowe oraz hale imprezowe.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, lub skontaktuj się telefonicznie. Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości.