Bądź na bieżąco:

KOMPLETY PIWNE

Komplety piwne na różnego rodzaju imprezy i eventy.

Ławostoły, komplety piwne, to nieodłączny element praktycznie każdej większej imprezy w każdym mieście w Polsce. To najpopularniejszy rodzaj siedzisk i stołów, w które zaopatruje się zdecydowana większość organizatorów imprez masowych. Oferujemy sprzedaż i wynajem kompletów piwnych w ilości nawet do 700 kompletów. Gwarantujemy indywidualne podejście do zamówienia zarówno w kwestii ceny, jak i transportu.

Sprawdzone i uniwersalne zestawy

Oferowane przez nas komplety piwne to najpopularniejsze tego typu rozwiązanie. Korzystają z nich organizatorzy każdego rodzaju imprez plenerowych. Również uczestnicy imprez są przyzwyczajeni do ławostołów i kompletów piwnych.

Możliwość negocjacji cen

Każde zamówienie jest przez nas traktowane indywidualnie. W przypadku większej ilości stołów lub ławek istnieje możliwość negocjacji zarówno cen, jak i warunków i terminów dostawy.

Możliwość zamówienia stelaży

Potrzebujesz części zamiennych? U nas istnieje możliwość zamówienia samych stelaży bez drewnianych elementów.

Wybrane zamówienia na komplety piwne

Zobacz wybrane zamówienia na komplety piwne zrealizowane dla naszych klientów

Aranżacja kompletów piwnych w Strefie Kibica na 900 miejsc siedzących

Ponad 900 miejsc siedzących w hali namiotowej o wymiarach 15×65 m wyposażonej w 110 kompletów piwnych. Hala była częścią strefy kibica 2012 w Wieliczce.

Aranżacja 90 kompletów piwnych na ponad 700 miejsc siedzących

Aranżacja 90 ławostołów mieszczących ponad 700 osób. Wszystko w hali namiotowej 25×50 m z podestem scenicznym o wymiarach 15×10 m oraz parkietem do tańca. Stabilność konstrukcji została zapewniona dzięki przytwierdzeniu jej do podłoża specjalnymi kotwami. Realizacja imprezy firmowej Agro-As.

Aranżacja 40 ławostołów na ponad 300 osób

Przykład małej hali namiotowej o wymiarach 15×20 m wyposażonej w podłogę oraz 40 ławostołów dla 320 osób. W hali znajdowały się stanowiska wydające posiłki dla uczestników XX Przystanku Woodstock.

Rozmiary kompletów piwnych

Oferujemy wynajem kompletów piwnych ze stołami o szerokości 50 cm

Rozmieszczenie ławostołów w hali namiotowej

Przykładowe rozmieszczenie ławostołów w halach o różnych rozmiarach

Hala o wymiarach 10×20 m

Hala namiotowa o wymiarach 10×20 m pomieści nawet 35 kompletów piwnych ze stołem o szerokości 50 cm, co oznacza, że pomieści około 280 osób na miejscach siedzących.

Hala o wymiarach 15×20 m

Hala namiotowa o wymiarach 15×20 m pomieści nawet 56 kompletów piwnych ze stołem o szerokości 50 cm, co oznacza, że pomieści około 448 osób na miejscach siedzących.

Hala o wymiarach 20×20 m

Hala namiotowa o wymiarach 20×20 m pomieści nawet 77 kompletów piwnych ze stołem o szerokości 50 cm, co oznacza, że pomieści około 616 osób na miejscach siedzących.

Hala o wymiarach 25×20 m

Hala namiotowa o wymiarach 25×20 m pomieści nawet 98 kompletów piwnych ze stołem o szerokości 50 cm, co oznacza, że pomieści około 784 osób na miejscach siedzących.

Żadna impreza plenerowa nie może odbyć się bez specjalnego miejsca, w którym można na spokojnie usiąść, zjeść coś i napić się piwa. Zakątki gastronomiczne zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród uczestników imprez z wielu względów. Przede wszystkim ludzie po prostu lubią dobrze zjeść – szczególnie wtedy, gdy są na absorbującym wydarzeniu. Dlatego też proponujemy wynajem kompletów piwnych, które mogą stanąć zarówno pod dachem namiotu, jak i na świeżym powietrzu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasze komplety piwne na wynajem mają wiele zalet. Przede wszystkim są to zestawy sprawdzone, z których korzystają organizatorzy największych imprez plenerowych odbywających się w kraju – dodatkowo warto wspomnieć, że i uczestnicy imprez są przyzwyczajeni do ławostołów piwnych. Kolejną cechą, która nas wyróżnia, jest możliwość negocjacji cen oraz terminów i warunków dostawy. Wiele innych firm nie robi tego nawet wtedy, gdy zamówienia są duże!

Dodatkowo zamawiając od nas stoły piwne, możesz zamówić także stelaże. Jeżeli będziesz potrzebować części zamiennych, to możesz u nas zamówić także same stelaże bez drewnianych blatów i siedzisk.

Komplety piwne do hal o różnych wymiarach

Jesteśmy w stanie dostarczyć i ustawić komplety piwne, które pokryją hale o naprawdę zróżnicowanych wymiarach. Jako producent kompletów zestawów piwnych działamy na rynku już od wielu lat, dzięki czemu zebraliśmy odpowiednie doświadczenie. Z nami każda impreza będzie niezapomniana – niezależnie od tego, jak wielu gości na nią przyjdzie i ile osób ją odwiedzi! Zachęcamy zatem do skontaktowania się z nami i wyboru odpowiedniej ilości kompletów na imprezę.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, lub skontaktuj się telefonicznie. Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości.

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.