KOMPLETY PIWNE

Komplety piwne na różnego rodzaju imprezy i eventy.

Ławostoły, komplety piwne, to nieodłączny element praktycznie każdej większej imprezy w każdym mieście w Polsce. To najpopularniejszy rodzaj siedzisk i stołów, w które zaopatruje się zdecydowana większość organizatorów imprez masowych. Oferujemy sprzedaż i wynajem ławostołów w ilości nawet do 700 kompletów. Gwarantujemy indywidualne podejście do zamówienia zarówno w kwestii ceny, jak i transportu.

Komplety piwne i ławostoły NAMPLAN
Komplety piwne NAMPLAN

Sprawdzone i uniwersalne zestawy

Oferowane przez nas komplety piwne to najpopularniejsze tego typu rozwiązanie. Korzystają z nich organizatorzy każdego rodzaju imprez plenerowych. Również uczestnicy imprez są przyzwyczajeni do ławostołów i kompletów piwnych.

Możliwość negocjacji cen

Każde zamówienie jest przez nas traktowane indywidualnie. W przypadku większej ilości stołów lub ławek istnieje możliwość negocjacji zarówno cen, jak i warunków i terminów dostawy.

Możliwość zamówienia stelaży

Potrzebujesz części zamiennych? U nas istnieje możliwość zamówienia samych stelaży bez drewnianych elementów.

Wybrane zamówienia na komplety piwne

Zobacz wybrane zamówienia na komplety piwne zrealizowane dla naszych klientów

Aranżacja kompletów piwnych w Strefie Kibica na 900 miejsc siedzących

Aranżacja kompletów piwnych w Strefie Kibica na 900 miejsc siedzących

Ponad 900 miejsc siedzących w hali namiotowej o wymiarach 15×65 m wyposażonej w 110 kompletów piwnych. Hala była częścią strefy kibica 2012 w Wieliczce.

Aranżacja 90 kompletów piwnych na ponad 700 miejsc siedzących

Aranżacja 90 kompletów piwnych na ponad 700 miejsc siedzących

Aranżacja 90 ławostołów mieszczących ponad 700 osób. Wszystko w hali namiotowej 25×50 m z podestem scenicznym o wymiarach 15×10 m oraz parkietem do tańca. Stabilność konstrukcji została zapewniona dzięki przytwierdzeniu jej do podłoża specjalnymi kotwami. Realizacja imprezy firmowej Agro-As.

Aranżacja 40 ławostołów na ponad 300 osób

Aranżacja 40 ławostołów na ponad 300 osób

Przykład małej hali namiotowej o wymiarach 15×20 m wyposażonej w podłogę oraz 40 ławostołów dla 320 osób. W hali znajdowały się stanowiska wydające posiłki dla uczestników XX Przystanku Woodstock.

Rozmiary kompletów piwnych

Oferujemy wynajem kompletów piwnych ze stołami o szerokości 50 cm

komplety-piwne-3

Rozmieszczenie ławostołów w hali namiotowej

Przykładowe rozmieszczenie ławostołów w halach o różnych rozmiarach

Hala namiotowa o wymiarach 10×20 m pomieści nawet 35 kompletów piwnych ze stołem o szerokości 50 cm, co oznacza, że pomieści około 280 osób na miejscach siedzących.

Hala namiotowa o wymiarach 15×20 m pomieści nawet 56 kompletów piwnych ze stołem o szerokości 50 cm, co oznacza, że pomieści około 448 osób na miejscach siedzących.

Hala namiotowa o wymiarach 20×20 m pomieści nawet 77 kompletów piwnych ze stołem o szerokości 50 cm, co oznacza, że pomieści około 616 osób na miejscach siedzących.

Hala namiotowa o wymiarach 25×20 m pomieści nawet 98 kompletów piwnych ze stołem o szerokości 50 cm, co oznacza, że pomieści około 784 osób na miejscach siedzących.

Komplety piwne i ławostoły NAMPLAN

© 2018 NAMPLAN. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Przewiń do góry