Potężny metraż

Hale magazynowe mogą mieć szerokość od 8 do 25 metrów. Długość hal magazynowych następuje w skoku co 5 metrów. Produkujemy hale o długości przekraczającej 30 m.

Bramy i ściany

Nasze hale magazynowe są w 90% wyposażone w bramy wjazdowe dla tirów i wózków widłowych. Ściany są wykonywane z blachy lub płyty warstwowej. Hale magazynowe są wyposażone w podsufitki.

Wzmocnione profile

Hale magazynowe posiadają wzmocnione profile aluminiowe. Każda hala jest produkowana pod wymagania I strefy śniegowej, co gwarantuje jej trwałość i bezpieczeństwo w czasie użytkowania.

Wybrane realizacje hal magazynowych

Zobacz wybrane realizacje hal magazynowych dla naszych klientów

Eurocolor- Hala magazynowa 25x60m

Hala magazynowa 25x60 w Pyskowicach

Magazyn z ścianami z blachy trapezowej t18, drzwiami technicznymi oraz dużą bramą przesuwną

brama segmentowa 7x4m plyta

Hala termiczna 15x40 w Bojszowach Małych

Hala termiczna w której odbywa się produkcja paneli akustycznych. Namiot wyposażony jest w dach pneumatyczny oraz okna.

Hala termiczna 20x20m z dachem pneumatycznym m

Hala termiczna 20x20 w Czernicy

Hala termiczna służąca jako magazyn gotowych wyrobów metalowych.

Hala namiotowa 20x50x5m z blachy trapezowej t18

Hala magazynowa 20x50

Hala Magazynowa 20×50 z 5 metrowymi ścianami bocznymi dla firmy Piast Cargo w Żorach.  Hala jest wyposażona w dwie bramy przesuwne na stelażach, oraz podsufitkę przeciw skraplaniu się pary wodnej.

Hala magazynowa 20x40 piast cargo boki z blachy trapezowej

Hala magazynowa 20x40

Hala Magazynowa 20×40 dla firmy Sachs Trans w Wodzisławiu Śląskim.  Hala ma 4 metrowe ściany boczne pokryte blachą trapezową, bramę segmentową oraz 3 wejścia dla personelu.

Magazyn 15x65 z blachy trapezowej

Hala Magazynowa 15x65

Hala Magazynowa 15x65x4m dla klienta z Rzeszowa. W hali zamontowano 3 bramy wjazdowe oraz 2 drzwi  techniczne.

Instalplus 15x15x3,5m płyta warstowa

Hala namiotowa 15x15

Hala namiotowa 15x15m z 3,5 m ścianami bocznymi pokrytymi płytą warstwową. Hala jest wyposażona w podsufitkę przeciw skraplaniu się pary wodnej, drzwi szklane dwuskrzydłowe i 4 okna. Hala służy jako sklep ogrodniczy.

sciana szczytowa z blachy trapezowej w hali 20x50m

Hala magazynowa 20x50 z świetlikami trapezowymi

Kolejna realizacja dla firmy Sachs Trans. Tym razem nasz klient zdecydował się na halę 20x50m i 5 metrowe ściany boczne z blachy trapezowej ze świetlikami.

Hala namiotowa 10x60m z dachem pompowanym

Hala Termiczna 10x60 z dachem pompowanym

Dach pompowany w połączeniu z płytą warstwową znacznie poprawia termoizolację hali namiotowej. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na jeszcze bardziej komfortowe korzystanie z hali zimą.

Rozmiary hal magazynowych

Najpopularniejsze rozmiary hal magazynowych i sposób ich rozbudowy

Rozmiary Hal Namiotowych NAMPLAN

Najpopularniejsze hale namiotowe mają szerokość 10, 15, 20 i 25 m. Magazynowe hale namiotowe o szerokości 25 m są zbudowane z modułów o szerokości 4,16 m. Hale namiotowe o mniejszych szerokościach składają się z kolei z modułów o szerokości 5 m.

Długość hali rozpoczyna się od 10 m. Każda z hal magazynowych może zostać przedłużona do dowolnego rozmiaru co 5 m. Oznacza to, że mamy w zasadzie nieograniczone możliwości pozwalające dowolnie rozbudować halę magazynową. Daje to możliwość adaptacji hali pod dowolny teren.

Wysokość ścian aż do 5m

Ściany mają wysokość od 2,5 m aż do 5 m

Wysokość ścian w halach magazynowych NAMPLAN

Najpopularniejsze dodatki do hal magazynowych

Najczęściej wybierane dodatki do hal magazynowych

Ściany z blachy trapezowej

Ściany z blachy trapezowej

Jedną z opcji ścian w naszych halach namiotowych są ściany wytrzymałych blach trapezowych T18 lub T35 o grubości 0.55 mm.

Ściany z płyty wartstwowej

Ściany z płyty wartstwowej

Standardowo używamy płyty warstwowej o grubości 60 mm. Na zamówienie używamy płyt o grubościach 40-100 mm.

Boki z plandeki

Boki z plandeki

Materiał plandekowy z którego wykonujemy poszycia dachów i ścian mają atesty trudnopalności i gramaturę aż 650g/m2. Standardowym kolorem w naszej ofercie jest kolor biały.

Podsufitka przeciw skraplaniu się pary wodnej

Podsufitka przeciw skraplaniu się pary wodnej

Wykonana z paroprzepuszczalnego materiału zbiera i odprowadza wilgoć powstałą na skutek różnicy temperatur wewnątrz i na zewnątrz hali namiotowej chroniąc zawartość magazynu. Membrana dodatkowo poprawia izolację termiczną dachu.

Bramy przesuwne na stelażach

Bramy przesuwne na stelażach

Wykonujemy bramy przesuwne na dowolnych bokach hal magazynowych. Bramy przesuwne, w zależności od usytuowania, mogą mieć wymiary do 8 m szerokości i 6 wysokości.

Dach nieprzepuszczający promieni słonecznych

Dach nieprzepuszczający promieni słonecznych

Dodatkowa membrana chroniąca zawartość magazynu przed nagrzaniem promieniami słonecznymi. Wykorzystywana przy składowaniu produktów spożywczych, gazów technicznych i innych wrażliwych na wysokie temperatury produktów.

Oświetlenie techniczne

Oświetlenie techniczne

Montujemy oświetlenie ledowe lub halogenowe, dedykowane halom namiotowym. Po otrzymaniu wymiarów hali magazynowej proponujemy odpowiednie rozwiązania w zakresie oświetlenia.

Wynajem hal magazynowych

W Namplan zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak ważne są skuteczne rozwiązania logistyczne – zarówno przeładunkowe, jak i magazynowe. Dzięki swojemu kilkunastoletniemu doświadczeniu doskonale rozumiemy oczekiwania rynkowe – zaufało nam już ponad 5 tysięcy klientów z Polski i zagranicy.

Namplan zajmuje się konstrukcjami hal magazynowych o różnych gabarytach rozmiarowych, które przeznaczone są dla różnych sektorów oraz gałęzi działalności naszych klientów. Zaprojektowane przez nas konstrukcje mogą pełnić rozmaite formy – wszystko w zależności od oczekiwań klientów.

Wynajem hal magazynowych jest dla nas równie istotny – oferujemy zarówno przewóz konstrukcji we wskazane miejsce, jak również jej montaż oraz ewentualny demontaż. Dzięki oferowanym przez nas halom magazynowym klienci skutecznie będą mogli składować produkty bez obaw o ich uszkodzenie czy narażenie na niekorzystne warunki atmosferyczne. Hale magazynowe mogą zostać podzielone – na życzenie klientów – wewnętrznie, wyznaczając miejsca na składowanie różnego rodzaju produktów. Istnieje także możliwość wydzielenia pomieszczenia socjalnego dla pracowników.

Hale magazynowe od Namplan

Oferujemy naszym klientom hale o najwyższym standardzie jakości oraz bezpieczeństwa. Hale magazynowe znajdujące się w naszej ofercie mają różne rodzaje ścian bocznych. Wykonujemy je z bardzo wytrzymałej blachy trapezowej T18 lub T35, która ma grubość 0,55 milimetrów. Drugą opcją są ściany wykonane z płyty warstwowej, które mają grubość 60 milimetrów. Na specjalne życzenie naszych klientów używamy również płyt o grubości od 40 do 100 milimetrów.

Naszym klientom oferujemy również boki hal wykonane z plandeki – wykorzystujemy je do ścian bocznych oraz dachów. Oferowane przez nas plandeki posiadają atest trudnopalności, a ich gramatura to aż 650 g/m2. Standardowo oferujemy je w kolorze białym.

Wynajem hal magazynowych jest niezwykle istotny, dlatego w trosce o zadowolenie naszych klientów oferujemy podsufitki najwyższej jakości. Naszym klientom oferujemy podsufitki, które zapobiegają skraplaniu się wody – wykonane są z paroprzepuszczalnego materiału, który zbiera oraz odprowadza wilgoć powstającą wskutek różnic temperatury na zewnątrz i wewnątrz hali. Hale magazynowe wyposażamy w bramy przesuwne na stelażach – w zależności od ich umieszczenia mogą mieć szerokość 8 metrów i wysokość 6 metrów. Namplan oferuje również dach, który gwarantuje nieprzepuszczalność promieni słonecznych – jest to niezwykle istotne w przypadku magazynowania np. żywności lub materiałów wrażliwych na wysokie temperatury. Dla wygody użytkowania naszych hal oferujemy możliwość zamontowania oświetlenia technicznego – halogenowego lub ledowego.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy: hale magazynowe, hale bankietowe, hale namiotowe.

wynajem hal magazynowych

© 2018 NAMPLAN. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Przewiń do góry