Potężny metraż

Hale magazynowe mogą mieć szerokość od 8 do 25 metrów. Długość hal magazynowych następuje w skoku co 5 metrów. Produkujemy hale o długości przekraczającej 30 m.

Bramy i ściany

Nasze hale magazynowe są w 90% wyposażone w bramy wjazdowe dla tirów i wózków widłowych. Ściany są wykonywane z blachy lub płyty warstwowej. Hale magazynowe są wyposażone w podsufitki.

Wzmocnione profile

Hale magazynowe posiadają wzmocnione profile aluminiowe. Każda hala jest produkowana pod wymagania I strefy śniegowej, co gwarantuje jej trwałość i bezpieczeństwo w czasie użytkowania.

Wybrane realizacje hal magazynowych

Zobacz wybrane realizacje hal magazynowych dla naszych klientów

Eurocolor- Hala magazynowa 25x60m

Hala magazynowa 25x60 w Pyskowicach

Magazyn z ścianami z blachy trapezowej t18, drzwiami technicznymi oraz dużą bramą przesuwną

brama segmentowa 7x4m plyta

Hala termiczna 15x40 w Bojszowach Małych

Hala termiczna w której odbywa się produkcja paneli akustycznych. Namiot wyposażony jest w dach pneumatyczny oraz okna.

Hala termiczna 20x20m z dachem pneumatycznym m

Hala termiczna 20x20 w Czernicy

Hala termiczna służąca jako magazyn gotowych wyrobów metalowych.

Hala namiotowa 20x50x5m z blachy trapezowej t18

Hala magazynowa 20x50

Hala Magazynowa 20×50 z 5 metrowymi ścianami bocznymi dla firmy Piast Cargo w Żorach.  Hala jest wyposażona w dwie bramy przesuwne na stelażach, oraz podsufitkę przeciw skraplaniu się pary wodnej.

Hala magazynowa 20x40 piast cargo boki z blachy trapezowej

Hala magazynowa 20x40

Hala Magazynowa 20×40 dla firmy Sachs Trans w Wodzisławiu Śląskim.  Hala ma 4 metrowe ściany boczne pokryte blachą trapezową, bramę segmentową oraz 3 wejścia dla personelu.

Magazyn 15x65 z blachy trapezowej

Hala Magazynowa 15x65

Hala Magazynowa 15x65x4m dla klienta z Rzeszowa. W hali zamontowano 3 bramy wjazdowe oraz 2 drzwi  techniczne.

Instalplus 15x15x3,5m płyta warstowa

Hala namiotowa 15x15

Hala namiotowa 15x15m z 3,5 m ścianami bocznymi pokrytymi płytą warstwową. Hala jest wyposażona w podsufitkę przeciw skraplaniu się pary wodnej, drzwi szklane dwuskrzydłowe i 4 okna. Hala służy jako sklep ogrodniczy.

sciana szczytowa z blachy trapezowej w hali 20x50m

Hala magazynowa 20x50 z świetlikami trapezowymi

Kolejna realizacja dla firmy Sachs Trans. Tym razem nasz klient zdecydował się na halę 20x50m i 5 metrowe ściany boczne z blachy trapezowej ze świetlikami.

Hala namiotowa 10x60m z dachem pompowanym

Hala Termiczna 10x60 z dachem pompowanym

Dach pompowany w połączeniu z płytą warstwową znacznie poprawia termoizolację hali namiotowej. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na jeszcze bardziej komfortowe korzystanie z hali zimą.

Rozmiary hal magazynowych

Najpopularniejsze rozmiary hal magazynowych i sposób ich rozbudowy

Rozmiary Hal Namiotowych NAMPLAN

Najpopularniejsze hale namiotowe mają szerokość 10, 15, 20 i 25 m. Magazynowe hale namiotowe o szerokości 25 m są zbudowane z modułów o szerokości 4,16 m. Hale namiotowe o mniejszych szerokościach składają się z kolei z modułów o szerokości 5 m.

Długość hali rozpoczyna się od 10 m. Każda z hal magazynowych może zostać przedłużona do dowolnego rozmiaru co 5 m. Oznacza to, że mamy w zasadzie nieograniczone możliwości pozwalające dowolnie rozbudować halę magazynową. Daje to możliwość adaptacji hali pod dowolny teren.

Wysokość ścian aż do 5m

Ściany mają wysokość od 2,5 m aż do 5 m

Wysokość ścian w halach magazynowych NAMPLAN

Najpopularniejsze dodatki do hal magazynowych

Najczęściej wybierane dodatki do hal magazynowych

Ściany z blachy trapezowej

Ściany z blachy trapezowej

Jedną z opcji ścian w naszych halach namiotowych są ściany wytrzymałych blach trapezowych T18 lub T35 o grubości 0.55 mm.

Ściany z płyty wartstwowej

Ściany z płyty wartstwowej

Standardowo używamy płyty warstwowej o grubości 60 mm. Na zamówienie używamy płyt o grubościach 40-100 mm.

Boki z plandeki

Boki z plandeki

Materiał plandekowy z którego wykonujemy poszycia dachów i ścian mają atesty trudnopalności i gramaturę aż 650g/m2. Standardowym kolorem w naszej ofercie jest kolor biały.

Podsufitka przeciw skraplaniu się pary wodnej

Podsufitka przeciw skraplaniu się pary wodnej

Wykonana z paroprzepuszczalnego materiału zbiera i odprowadza wilgoć powstałą na skutek różnicy temperatur wewnątrz i na zewnątrz hali namiotowej chroniąc zawartość magazynu. Membrana dodatkowo poprawia izolację termiczną dachu.

Bramy przesuwne na stelażach

Bramy przesuwne na stelażach

Wykonujemy bramy przesuwne na dowolnych bokach hal magazynowych. Bramy przesuwne, w zależności od usytuowania, mogą mieć wymiary do 8 m szerokości i 6 wysokości.

Dach nieprzepuszczający promieni słonecznych

Dach nieprzepuszczający promieni słonecznych

Dodatkowa membrana chroniąca zawartość magazynu przed nagrzaniem promieniami słonecznymi. Wykorzystywana przy składowaniu produktów spożywczych, gazów technicznych i innych wrażliwych na wysokie temperatury produktów.

Oświetlenie techniczne

Oświetlenie techniczne

Montujemy oświetlenie ledowe lub halogenowe, dedykowane halom namiotowym. Po otrzymaniu wymiarów hali magazynowej proponujemy odpowiednie rozwiązania w zakresie oświetlenia.

Wynajem hal magazynowych

W Namplan zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak ważne są skuteczne rozwiązania logistyczne – zarówno przeładunkowe, jak i magazynowe. Dzięki swojemu kilkunastoletniemu doświadczeniu doskonale rozumiemy oczekiwania rynkowe – zaufało nam już ponad 5 tysięcy klientów z Polski i zagranicy.

Namplan zajmuje się konstrukcjami hal magazynowych o różnych gabarytach rozmiarowych, które przeznaczone są dla różnych sektorów oraz gałęzi działalności naszych klientów. Zaprojektowane przez nas konstrukcje mogą pełnić rozmaite formy – wszystko w zależności od oczekiwań klientów.

Wynajem hal magazynowych jest dla nas równie istotny – oferujemy zarówno przewóz konstrukcji we wskazane miejsce, jak również jej montaż oraz ewentualny demontaż. Dzięki oferowanym przez nas halom magazynowym klienci skutecznie będą mogli składować produkty bez obaw o ich uszkodzenie czy narażenie na niekorzystne warunki atmosferyczne. Hale magazynowe mogą zostać podzielone – na życzenie klientów – wewnętrznie, wyznaczając miejsca na składowanie różnego rodzaju produktów. Istnieje także możliwość wydzielenia pomieszczenia socjalnego dla pracowników.

Hale magazynowe od Namplan

Oferujemy naszym klientom hale o najwyższym standardzie jakości oraz bezpieczeństwa. Hale magazynowe znajdujące się w naszej ofercie mają różne rodzaje ścian bocznych. Wykonujemy je z bardzo wytrzymałej blachy trapezowej T18 lub T35, która ma grubość 0,55 milimetrów. Drugą opcją są ściany wykonane z płyty warstwowej, które mają grubość 60 milimetrów. Na specjalne życzenie naszych klientów używamy również płyt o grubości od 40 do 100 milimetrów.

Naszym klientom oferujemy również boki hal wykonane z plandeki – wykorzystujemy je do ścian bocznych oraz dachów. Oferowane przez nas plandeki posiadają atest trudnopalności, a ich gramatura to aż 650 g/m2. Standardowo oferujemy je w kolorze białym.

Wynajem hal magazynowych jest niezwykle istotny, dlatego w trosce o zadowolenie naszych klientów oferujemy podsufitki najwyższej jakości. Naszym klientom oferujemy podsufitki, które zapobiegają skraplaniu się wody – wykonane są z paroprzepuszczalnego materiału, który zbiera oraz odprowadza wilgoć powstającą wskutek różnic temperatury na zewnątrz i wewnątrz hali. Hale magazynowe wyposażamy w bramy przesuwne na stelażach – w zależności od ich umieszczenia mogą mieć szerokość 8 metrów i wysokość 6 metrów. Namplan oferuje również dach, który gwarantuje nieprzepuszczalność promieni słonecznych – jest to niezwykle istotne w przypadku magazynowania np. żywności lub materiałów wrażliwych na wysokie temperatury. Dla wygody użytkowania naszych hal oferujemy możliwość zamontowania oświetlenia technicznego – halogenowego lub ledowego.

Hale ocieplane

Nasze produkty przystosowane są do użytkowania przez cały rok. W naszej ofercie można znaleźć m.in. namiot magazynowy, który stwarza optymalne warunki do przechowywania żywności. Niektóre towary wymagają jednak wyższej temperatury, dlatego w tym przypadku możemy zaproponować Państwu hale ocieplane. Wykonujemy je ze specjalnych materiałów, wykorzystując przy tym konstrukcję zapewniającą dobrą izolację termiczną. Namiot magazynowy możemy dopasować wielkością do konkretnych potrzeb, dlatego stanowi on praktyczną alternatywę dla tradycyjnych magazynów. Oferowane przez nas hale ocieplane sprawdzą się w przypadku przechowywania roślin w okresie zimowym lub innych towarów, które muszą mieć zapewnione określone warunki. Dodatkowo taki magazyn gwarantuje większy komfort pracy personelu w sezonie zimowym. Hale ocieplane są tańsze w utrzymaniu niż tradycyjne budynki, a równie dobrze spełniają swoją funkcję przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, która obejmuje hale magazynowe, hale bankietowe, hale namiotowe.

wynajem hal magazynowych

© 2018 NAMPLAN. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Przewiń do góry