Bądź na bieżąco:

Hale magazynowe

Potrzebujesz szybko wybudować powierzchnię magazynową?

Posiadamy hale magazynowe dostępne od ręki! Montaż w 24 h w dowolnym miejscu w Polsce! Hale w różnych szerokościach: 5 m, 10 m, 15 m, 20 m, 25 m oraz 30 m. Długość hal jest nieograniczona, rozbudowa co 5 m.

Wysokość ściany bocznej: 2,5 m, 3 m, 4 m, 5 m, 6 m.
Konstrukcja nośna wykonana jest z profili aluminiowych, połączonych stalowymi wkładkami. Poszycie dachu plandeka PCV, poszycie boków blacha trapezowa lub płyta warstwowa.

Skontaktuj się z nami:

tel. +48 662 324 385 Agnieszka Piechocińska
tel. +48 737 40 40 40 Agnieszka Ołenicz
tel. +48 606 676 678 Roman Kulczycki
sprzedaz@namplan.pl

Rozmiary hal magazynowych

Najpopularniejsze dodatki do hal magazynowych

Najczęściej wybierane dodatki do hal magazynowych

Ściany z blachy trapezowej

Jedną z opcji ścian w naszych halach namiotowych są ściany wytrzymałych blach trapezowych T18 lub T35 o grubości 0.55 mm.

Ściany z płyty wartstwowej

Standardowo używamy płyty warstwowej o grubości 60 mm. Na zamówienie używamy płyt o grubościach 40-100 mm.

Boki z plandeki

Materiał plandekowy z którego wykonujemy poszycia dachów i ścian mają atesty trudnopalności i gramaturę aż 650g/m2. Standardowym kolorem w naszej ofercie jest kolor biały.

Podsufitka przeciw skraplaniu się pary wodnej

Wykonana z paroprzepuszczalnego materiału zbiera i odprowadza wilgoć powstałą na skutek różnicy temperatur wewnątrz i na zewnątrz hali namiotowej chroniąc zawartość magazynu. Membrana dodatkowo poprawia izolację termiczną dachu.

Bramy przesuwne na stelażach

Wykonujemy bramy przesuwne na dowolnych bokach hal magazynowych. Bramy przesuwne, w zależności od usytuowania, mogą mieć wymiary do 8 m szerokości i 6 wysokości.

Dach nieprzepuszczający promieni słonecznych

Dodatkowa membrana chroniąca zawartość magazynu przed nagrzaniem promieniami słonecznymi. Wykorzystywana przy składowaniu produktów spożywczych, gazów technicznych i innych wrażliwych na wysokie temperatury produktów.

Oświetlenie techniczne

Montujemy oświetlenie ledowe lub halogenowe, dedykowane halom namiotowym. Po otrzymaniu wymiarów hali magazynowej proponujemy odpowiednie rozwiązania w zakresie oświetlenia.

Hale magazynowe – projektowanie, budowa i wynajem

W Namplan zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak ważne są skuteczne rozwiązania logistyczne – zarówno przeładunkowe, jak i magazynowe. Dzięki swojemu kilkunastoletniemu doświadczeniu doskonale rozumiemy oczekiwania rynkowe – zaufało nam już ponad 5 tysięcy klientów z Polski i zagranicy.

Namplan zajmuje się konstrukcjami hal magazynowych o różnych gabarytach rozmiarowych, które przeznaczone są dla różnych sektorów oraz gałęzi działalności naszych klientów. Zaprojektowane przez nas konstrukcje mogą pełnić rozmaite formy – wszystko w zależności od oczekiwań klientów.

Wynajem hal magazynowych jest dla nas równie istotny – oferujemy zarówno przewóz konstrukcji we wskazane miejsce, jak również jej montaż oraz ewentualny demontaż. Dzięki oferowanym przez nas halom magazynowym klienci skutecznie będą mogli składować produkty bez obaw o ich uszkodzenie czy narażenie na niekorzystne warunki atmosferyczne. Hale magazynowe mogą zostać podzielone – na życzenie klientów – wewnętrznie, wyznaczając miejsca na składowanie różnego rodzaju produktów. Istnieje także możliwość wydzielenia pomieszczenia socjalnego dla pracowników.

Wysokiej jakości hale magazynowe od Namplan

Oferujemy naszym klientom hale magazynowe o najwyższym standardzie jakości oraz bezpieczeństwa. Hale magazynowe znajdujące się w naszej ofercie mają różne rodzaje ścian bocznych. Wykonujemy je z bardzo wytrzymałej blachy trapezowej T18 lub T35, która ma grubość 0,55 milimetrów. Drugą opcją są ściany wykonane z płyty warstwowej, które mają grubość 60 milimetrów. Na specjalne życzenie naszych klientów używamy również płyt o grubości od 40 do 100 milimetrów.

Naszym klientom oferujemy również boki hal wykonane z plandeki – wykorzystujemy je do ścian bocznych oraz dachów. Oferowane przez nas plandeki posiadają atest trudnopalności, a ich gramatura to aż 650 g/m2. Standardowo oferujemy je w kolorze białym.

Wynajem hal magazynowych jest niezwykle istotny, dlatego w trosce o zadowolenie naszych klientów oferujemy podsufitki najwyższej jakości. Naszym klientom oferujemy podsufitki, które zapobiegają skraplaniu się wody – wykonane są z paroprzepuszczalnego materiału, który zbiera oraz odprowadza wilgoć powstającą wskutek różnic temperatury na zewnątrz i wewnątrz hali. Hale magazynowe wyposażamy w bramy przesuwne na stelażach – w zależności od ich umieszczenia mogą mieć szerokość 8 metrów i wysokość 6 metrów. Namplan oferuje również dach, który gwarantuje nieprzepuszczalność promieni słonecznych – jest to niezwykle istotne w przypadku magazynowania np. żywności lub materiałów wrażliwych na wysokie temperatury. Dla wygody użytkowania naszych hal oferujemy możliwość zamontowania oświetlenia technicznego – halogenowego lub ledowego.

Całoroczne hale ocieplane

Nasze produkty przystosowane są do użytkowania przez cały rok. W naszej ofercie można znaleźć m.in. namiot magazynowy, który stwarza optymalne warunki do przechowywania żywności. Niektóre towary wymagają jednak wyższej temperatury, dlatego w tym przypadku możemy zaproponować Państwu hale magazynowe ocieplane. Wykonujemy je ze specjalnych materiałów, wykorzystując przy tym konstrukcję zapewniającą dobrą izolację termiczną. Namiot magazynowy możemy dopasować wielkością do konkretnych potrzeb, dlatego stanowi on praktyczną alternatywę dla tradycyjnych magazynów. Oferowane przez nas hale ocieplane sprawdzą się w przypadku przechowywania roślin w okresie zimowym lub innych towarów, które muszą mieć zapewnione określone warunki. Dodatkowo taki magazyn gwarantuje większy komfort pracy personelu w sezonie zimowym. Hale ocieplane są tańsze w utrzymaniu niż tradycyjne budynki, a równie dobrze spełniają swoją funkcję przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, która obejmuje hale bankietowehale namiotowe oraz hale imprezowe.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, lub skontaktuj się telefonicznie. Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości.

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.