Bądź na bieżąco:

Nie wiesz na jaką halę się zdecydować?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Jakie jest przeznaczenie hali namiotowej?

W zależności od tego czy potrzebujesz halę namiotową do składnowania i magazynowania materiałów, czy do prowadzenia eventu, dobierzemy dla Ciebie odpowiednie materiały. Przeznaczenie hali namiotowej determinuje jej budowę począwszy od konstrukcji, na elementach wykończeniowych kończąc.

Podaj nam ostateczny termin realizacji zamówienia

To ważne, ponieważ sam montaż hali namiotowej może trwać od jednego dnia do tygodnia. Czas montażu zależy od kilku czynników: Wielkości i wysokości hali namiotowej, poszycia ścian oraz od podłoża na którym hala ma stać.

Jak przygotować podłoże pod halę?

Podłoże pod halę namiotową powinno być wypoziomowane i utwardzone. W przypadku sypkiego gruntu warto zastosować pestki betonowe. Dostarczymy Ci pełną dokumentacje potrzebną do przygotowania podłoża pod halę namiotową.

Jak duża hala jest Ci potrzebna?

Zastanów się jaka długość i szerokość hali namiotowej jest Ci potrzebna. Wielkość wpływa bezpośrednio na cenę. Pamiętaj, że wielkość hali powinna być również determinowana wielkością działki czy samym podłożem, na którym zostanie postawiona hala.

Na jakim podłożu będzie stała hala?

Hala na podłożach twardych takich jak asfalt lub beton przytwierdzana jest na kołkach rozporowych, zaś na trawie i żwirze stosujemy kotwy z prętów stalowych. Zastanów się, na jakim podłożu będzie stała Twoja hala namiotowa. Podłoże pod halę namiotową powinno być wypoziomowane i utwardzone. W przypadku sypkiego gruntu warto zastosować pestki betonowe.

O jakiej porze roku rozstawisz halę?

W zależności od tego czy hala namiotowa ma być całoroczna, czy nie, dobierzemy odpowiednią halę. Wykonujemy hale pod najniższą strefę śniegową i wiatrową, jednak na Twoje życzenie wyprodukujemy halę namiotową pod dedykowane obciążenia.

Odpowiedź na powyższe pytania przyspieszy proces realizacji Twojego zamówienia

Przejdź do zakładki kontakt lub zadzwoń do nas!

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, lub skontaktuj się telefonicznie. Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości.