Bądź na bieżąco:

Serwis hal namiotowych

Firma Namplan zajmuje się również serwisem i naprawą hal namiotowych dowolnego producenta.

Kompleksowy serwis hal namiotowych

Z naszą pomocą zyskasz nie tylko funkcjonalną halę namiotową, bo oferujemy także szereg dodatkowych usług. Zapewniamy serwis hal namiotowych, co obejmuje wiele usług. Z nami masz pewność, że montaż i demontaż hal namiotowych, czy też ogólny stan tego obiektu jest bezpieczny dla użytkowników, maszyn czy zwierząt. Przeprowadzimy dla Ciebie również przeglądy okresowe, a w razie konieczności niezbędne naprawy. Przekonaj się, jakie usługi możemy Ci zapewnić! Oferujemy:
  • – naprawę konstrukcji stalowych i aluminiowych
  • – naprawa i wymiana plandek PCV
  • – przeglądy okresowe
  • – sprzedaż części zamiennych
  • – profile aluminiowe
  • – łączniki stalowe

Montaż i demontaż hal namiotowych

Masz problem z halą namiotową? Potrzebujesz ją zdemontować, zamontować lub przestawić?
Nasi doświadczeni montażyści mogą to za ciebie zrobić!

Montaż hal namiotowych dowolnego producenta

Chcesz zmienić położenie hali namiotowej, a może zamontować ją w wyznaczonym miejscu lub zdemontować? W takim razie możesz skorzystać z naszych usług, ponieważ z pomocą profesjonalnego sprzętu oferujemy montaż i demontaż hal namiotowych. W tym celu wykorzystujemy podnośniki teleskopowe, pojazdy transportowe oraz inne sprzęty, które umożliwią nam sprawne przemieszczanie i zamontowanie hali namiotowej.

Pomoc specjalistów to pewność tego, że montaż hal namiotowych został wykonany zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dzięki temu zyskasz bezpieczną przestrzeń, gdzie mogą przemieszczać się pracownicy, znajdować się drogie maszyny czy nawet odbywać się wydarzenia kulturalne i rozrywkowe.

Szybka i dokładna naprawa hal namiotowych

Zerwana plandeka, zardzewiała śruba czy ubytek w podłożu? Regularnie przeprowadzaj oględziny stanu hali lub nam zleć to zadanie, a gdy dostrzeżemy jakikolwiek problem, to od razu się tym zajmiemy. Zapewniamy kompleksowy serwis, dzięki czemu szybko i sprawnie ocenimy źródło problemu oraz ewentualne ryzyko, jakie jest z nim związane. Naprawa hal namiotowych wykonana przez specjalistów to też pewność dokładności. Dlatego bez względu na to, czy chcesz, abyśmy wykonali drobną naprawę, czy większe prace serwisowe, to i tak podejdziemy do zadania z maksymalnym profesjonalizmem. Zaufaj nam i skorzystaj z pomocy serwisowej!

Dysponujemy własnym transportem, zwyżkami, podnośnikami teleskopowymi jak i profesjonalną myjnią do plandek.

Jeśli masz pytania dotyczące usług naszego serwisu hal namiotowych zadzwoń lub napisz

tel. +48 737 40 40 40
tel. +48 606 676 678
sprzedaz@namplan.pl

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, lub skontaktuj się telefonicznie. Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości.

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.