26 kw. 2022

Wynajem hali namiotowej na Komunie

Chcesz zorganizować Komunię na świeżym powietrzu, a może zależy Ci na przygotowaniu uroczystości dla całej rodziny? W takim przypadku nie jesteś skazany jedynie na duże sale weselne bądź drogie restauracje w otoczeniu przyrody. Zamiast tego postaw na wynajem hali namiotowej na Komunie. Przekonaj się, jakie zalety ma to rozwiązanie!
czytaj więcej

23 mar 2022

Wykorzystanie hal przemysłowych w rolnictwie

Położenie geograficzne Polski i panujące na jej terenie warunki klimatyczne sprawiają, że rolnictwo jest jedną z ważniejszych części gospodarki. Ogrom artykułów spożywczych sprawia, że konieczne jest zorganizowanie właściwego miejsca do ich przechowywania. Jednym z praktyczniejszych rozwiązań są hale przemysłowe. Umożliwiają one nie tylko przechowywanie żywności, ale na ich terenie może być ona również produkowana. W rolnictwie odgrywają one bardzo ważną rolę. Jak jeszcze są wykorzystywane?
czytaj więcej

17 lut 2022

Hale magazynowe dla e-commerce

E-commerce, czyli handel internetowy daje przedsiębiorcom ogromne możliwości, ale jednocześnie stawia przed nimi ogromne wyzwania. Przeniesienie biznesu do Internetu stało się nieuchronnym etapem rozwoju wielu firm, a to sprawiło, że pojawiły się zupełnie nowe potrzeby konsumentów. Dlaczego tak ważnym elementem dla działania e-commerce są hale magazynowe. Jakie rodzaje sprawdzają się najlepiej?
czytaj więcej

26 sty 2022
24 sty 2022
14 sty 2022

Z czego zbudowane jest poszycie hali namiotowej?

Hala namiotowa musi być zbudowana z takich materiałów, które będą odporne zarówno na niekorzystne działanie wody, jak i wiatru. Muszą być one więc wiatro- i wodoodporne. Wpływ na to ma jednak nie tylko jakość poszycia hali namiotowej, ale też całej konstrukcji. Do ich produkcji wykorzystuje się różne materiały, co jest uzależnione w znacznym stopniu od przeznaczenia hali.

czytaj więcej

14 gru 2021

Nowoczesne całoroczne hale namiotowe

Hale namiotowe możesz wykorzystywać nie tylko wtedy, gdy pozwala na to pogoda, czyli wiosną i latem. W końcu nowoczesne całoroczne hale namiotowe zapewniają nieustanny komfort oraz użyteczność. Dzięki temu jeszcze lepiej skorzystasz z tej przestrzeni, zapewnisz pracownikom odpowiednie warunki, a przede wszystkim skutecznie ochronisz drogą infrastrukturę. Sprawdź, czym jeszcze wyróżniają się całoroczne hale!

czytaj więcej

17 lis 2021

Kiedy należy odśnieżać dach hali przemysłowej?

W okresie zimowym odśnieżanie dachu hali przemysłowej jest koniecznością. Niedopilnowanie tego wiąże się z otrzymaniem mandatu oraz ze stworzeniem niebezpieczeństwa dla pracowników i osób znajdujących się w obrębie konkretnego obiektu. Dopuszczalną ilość zalegającego śniegu i lodu na dachu wskazuje Polska Norma PN – 80 /B – 02010. Jest ona uzależniona od strefy obciążenia śniegiem.

czytaj więcej

14 lis 2021

Usytuowanie hali magazynowej na działce. Jak wybrać odpowiednie miejsce?

Kupno działki budowlanej pod halę magazynową zalicza się do transakcji, jakie powinny być bardzo dokładnie przemyślane. Podczas poszukiwań konkretnej działki należy sugerować się nie tylko ceną. Priorytetem jest sprawdzenie, czy działka posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Jeśli okaże się, że nie, to przed sfinalizowaniem transakcji istotne będzie uzyskanie warunków zabudowy. Jedynie wtedy można będzie wybudować w danym miejscu halę przemysłową.

czytaj więcej

18 paź 2021

Wykorzystanie hal przemysłowych w rolnictwie

Jeśli pracujesz w sektorze rolniczym lub hodowlanym, prędzej czy później będziesz musiał zbudować nowy magazyn rolniczy na zbiory lub maszyny. Dobrym rozwiązaniem są namiotowe hale przemysłowe. Ich realizacja jest szybsza i tańsza niż tradycyjnych budynków murowanych, a przy tym przynosi wiele korzyści. Jak wykorzystać hale przemysłowe w rolnictwie? Sprawdź.
czytaj więcej

© 2021 NAMPLAN. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Przewiń do góry