Potężny metraż

Hale namiotowe przeznaczone pod zadaszenia lodowisk mogą mieć szerokość od 8 do 25 metrów. Długość hal namiotowych następuje w skoku co 5 metrów. Produkujemy hale o długości przekraczającej 30 m.

Dach i ściany

Dach i ściany są wykonywane z trudnozapalnej tkaniny o gramaturze 680g/m2. Wykonujemy również przezroczyste okna, które wpuszczą do hali odpowiednią ilość światła, eliminując tym samym konieczność zastosowania sztucznego doświetlenia lodowiska.

Bezpieczeństwo

Hale namiotowe pod lodowiska posiadają wzmocnione profile aluminiowe. Każda hala jest produkowana pod wymagania I strefy śniegowej, co gwarantuje jej trwałość i bezpieczeństwo w czasie użytkowania. Hale namiotowe mogą być zakotwione do podłoża lub dociążone np. zbiornikami wodnymi.

Wybrane realizacje zadaszeń pod lodowiska

Zobacz wybrane realizacje hal namiotowych przeznaczonych na zadaszenie lodowisk

Rozmiary hal pod lodowiska

Najpopularniejsze rozmiary hal na lodowiska oraz sposób ich rozbudowy

Rozmiary Hal Namiotowych NAMPLAN

Najpopularniejsze hale namiotowe przeznaczone do zadaszenia lodowiska mają szerokość 15, 20, 25 i 30m.

Długość hali rozpoczyna się od 10 m. Każda z hal przeznaczonych pod zadaszenie lodowiska może zostać przedłużona do dowolnego rozmiaru o 5 m moduły np. 30, 35 lub 40m.

Wysokość ścian aż do 5m

Ściany mają wysokość od 2,5 m aż do 5 m ze skokiem co 0,5 m

Wysokość ścian w halach magazynowych NAMPLAN

Najpopularniejsze dodatki do hal pod lodowiska

Najczęściej wybierane wyposażenie do hal pod lodowiska

Wzmocnienia śniegowe

Wzmocnienia śniegowe

Hale namiotowe naszej produkcji można zaadaptować do dowolnej strefy śniegowej i wiatrowej. Dzięki specjalnym wzmocnieniom nasze Hale są w stanie wytrzymać obciążenia nawet do 200kg/m2

Ściany transparentne

Ściany transparentne

Zadaszenia lodowisk można doposażyć w ściany z okiennicami, transparentnymi pasami o dowolnych wymiarach oraz transparentne dachy. Takie rozwiązanie zapewnia wyjątkowy efekt oraz dodatkowe, naturalne doświetlenie namiotu.

Zadaszenia lodowisk od Namplan

Namplan oferuje swoim klientom możliwość zadaszenia lodowisk. W tego typu hali niezwykle istotna jest sama konstrukcja, która musi sprostać trudnym warunkom atmosferycznym panującym zimą – minusowe temperatury oraz duże ilości śniegu. W trosce o zadowolenie naszych klientów oraz zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa Namplan oferuje zadaszenia lodowisk najwyższej jakości. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować pełną pomoc z zakresu doradztwa w konstruowaniu zadaszenia. Naszym klientom zapewniamy możliwość transportu, jak również montażu zadaszenia we wskazanym miejscu.

Zadbaj o odpowiedni poziom bezpieczeństwa lodowiska

Namplan to najlepszy producent hal namiotowych na rynku, dlatego zależy nam przede wszystkim na wysokim poziomie oferowanych produktów. Kilkunastoletnie doświadczenie jest gwarancją odpowiedniej jakości oraz poziomu bezpieczeństwa. Konstrukcje zadaszenia lodowisk tworzymy w oparciu o trzy najważniejsze aspekty – odpowiedni rozmiar hali, wysoka jakość wykonania z dbałością o każdy szczegół oraz odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Naszym klientom oferujemy zadaszenia lodowisk w wielu wariantach rozmiarowych, w celu jak najlepszego dopasowania hali pod konkretne lodowisko. Namplan, w trosce o bezpieczeństwo, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i dopasowuje zadaszenia lodowisk do dowolnej strefy śniegowej. Konstrukcje dla zadaszeń lodowiska mają wzmocnioną konstrukcję aluminiowymi profilami. Dzięki temu możliwe jest wzmocnienie całej konstrukcji w taki sposób, aby była w stanie wytrzymać obciążenie dochodzące nawet do 200 kg/m2. Klienci mają możliwość wyposażenia zadaszenia lodowisk w ściany transparentne, ściany z oknami oraz transparentny dach, które wykonane są z materiałów o gramaturze 680 g/m2. Transparentne elementy pozwalają na uzyskanie ciekawego efektu wizualnego. Wpływają także na doprowadzenie do wnętrza hali naturalnego światła. Na życzenie naszych klientów możliwy jest montaż oświetlenia sztucznego (ledowego lub halogenowego).

Zadaszenia lodowisk najwyższej jakości

Namplan oferuje najwyższej jakości produkty, spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa. Nasi specjaliści, dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu odpowiedzą na wszystkie pytania, jak również doradzą dobranie odpowiedniego rozmiaru oraz dodatków do zadaszenia lodowisk.

Klientom na terenie kraju oferujemy dodatkową możliwość dostawy zamówionej hali pod zadaszenia lodowisk oraz jej montaż we wskazanym miejscu. Na oferowane przez nas zadaszenia udzielamy gwarancji sprzedażowej oraz posprzedażowej do 24 miesięcy.

zadaszenia lodowisk

© 2021 NAMPLAN. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Przewiń do góry