Bądź na bieżąco:

Ujeżdżalnie dla koni

Oferujemy zadaszenia pod ujeżdżalnie dla koni o szerokości: 15 m, 20 m, 25 m oraz 30 m. Długość hal jest nieograniczona, można je rozbudowywać modułami o długości 5 m, np. 30 m, 35 m, 40 m, 45 m czy 50 m długości.
Najczęściej wybierane rozmiary to: 20×30 m, 20×40 m, 20×50 m, 25×40 m, 25×50 m.

Konstrukcja nośna wykonana jest z profili aluminiowych, połączonych stalowymi wkładkami. Wysokość hali w ścianie bocznej może wynosić: 3 m, 4 m lub 5 m.

Dach hal ujeżdżalni jest wykonany z plandeki PCV. Ściany hali standardowo wykańczamy plandeką, blachą trapezową (T18 lub T35) lub płytą warstwową.

Hale można wyposażyć w świetliki, bramy przesuwne czy podsufitkę zapobiegającą skraplaniu się pary wodnej.

Jeśli masz pytania dotyczące zakupu lub wynajmu zadzwoń lub napisz:

tel. +48 662 324 385 Agnieszka Piechocińska
tel. +48 737 40 40 40 Agnieszka Ołenicz
tel. +48 606 676 678 Roman Kulczycki
sprzedaz@namplan.pl

Rozmiary ujeżdżalni dla koni

Najpopularniejsze dodatki do ujeżdżalni dla koni

Najczęściej wybierane wyposażenie do ujeżdżalni dla koni

Transparentne ściany transparentne

Ujeżdżalnie dla koni można doposażyć w transparentne ściany szczytowe – okiennice z transparentnej plandeki doświetlą halę w pochmurne dni.

Bramy przesuwne na stelażach

Bramy przesuwne na stelażach mogą być umieszczone na dowolnym boku hali. W zależności od usytuowania mogą mieć wymiary do 8 m szerokości i 6 wysokości

Podsufitka przeciw skraplaniu się pary wodnej

Wykonana z paroprzepuszczalnego materiału zbiera i odprowadza wilgoć powstałą na skutek różnicy temperatur wewnątrz i na zewnątrz hali namiotowej.

Ujeżdżalnia dla koni w wysokim standardzie

Oferowane przez nas hale namiotowe mają wiele zastosowań – sprawdzają się idealnie jako ujeżdżalnie dla koni lub jako stajnie. Odpowiednie zadaszenie obiektu, jakim jest ujeżdżalnia, jest istotne – pozwala bowiem korzystać z niego przez cały rok, również podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. W oferowanych przez nas halach wykorzystywanych jako ujeżdżalnie dla koni możliwe jest wyznaczenie osobnych miejsc, które pełnić będą rolę siodlarni lub paszarni.

Wybierz ujeżdżalnie dla koni od Namplan

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży związanej z halami gwarantujemy naszym klientom najwyższy standard wykonania, a przede wszystkim atesty bezpieczeństwa, które zapewnią odpowiednie warunki dla osób oraz koni korzystających z ujeżdżalni. Nasze projekty opieramy o trzy najważniejsze aspekty –  duży metraż, dedykowane wykończenie oferowanych produktów oraz wysoką wytrzymałość.

Dzięki nim ujeżdżalnie dla koni spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Ujeżdżalnie koni są konstrukcjami, które wymagają konkretnych modyfikacji, aby mogły spełniać swoje przeznaczenie. Namplan umożliwia zamontowanie ścian z okiennicami, transparentnymi pasami o wybranych przez klienta wymiarach, jak również transparentnymi dachami. Dzięki temu ujeżdżalnia zyskuje ciekawy efekt wizualny bez konieczności montażu dodatkowego oświetlenia (halogenowego lub ledowego). Ujeżdżalnie koni można dodatkowo wyposażyć w bramy przesuwane na stelażach, które mogą zostać zamontowane na dowolnie wybranym boku konstrukcji – mogą one mieć 8 metrów szerokości oraz 6 metrów wysokość, co pozwoli na swobodne wjeżdżanie oraz wyjeżdżanie konno z hali. Dodatkowo oferowane przez nas konstrukcje hal mogą zostać zaopatrzone w podsufitki, które skutecznie zapobiegają skraplaniu się wody wewnątrz. Zbierają one skutecznie wilgoć nagromadzoną wewnątrz i odprowadzają na zewnątrz hali. Zastosowanie podsufitek dodatkowo wpływa na poprawę izolacji termicznej dachu. Namplan doskonale wie, jak istotna jest odpowiednia cyrkulacja powietrza w tego rodzaju konstrukcjach. Ujeżdżalnie dla koni można zaopatrzyć także w wywietrzniki, które gwarantować będą odpowiednią cyrkulację powietrza (zamykane, montowane pod kalenicą).

Serwis na najwyższym poziomie

Namplan oferuje swoim klientom możliwość dowozu zamówionych hal dla ujeżdżalni, jak również ich montaż we wskazanym przez klienta miejscu. Oferowane przez nas hale pod ujeżdżalnie dla koni objęte są systemem gwarancyjnym (sprzedażowym oraz posprzedażowym) nawet do 24 miesięcy.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, lub skontaktuj się telefonicznie. Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości.