Szeroki wybór

Oferujemy ujeżdżalnie dla koni o szerokościach 15, 20, 25 i 30 m. Długość hal namiotowych następuje w skoku co 5 metrów.

Działamy w całej Polsce

Nasze hale sprzedajemy i montujemy w całym kraju. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom wykonujemy montaże ujeżdżalni o powierzchni nawet do 1000 m2 w jeden dzień.

Hale używane od producenta

Oferujemy naszym klientom hale nowe i używane z gwarancją jakości. Zapytaj o halę +48 733 488 040

Wybrane realizacje ujeżdżalni dla koni

Zobacz wybrane realizacje ujeżdżalni dla koni dla naszych klientów

Rozmiary ujeżdżalni dla koni

Najpopularniejsze rozmiary ujeżdżalni dla koni

Rozmiary Hal Namiotowych NAMPLAN

Ujeżdżalnie dla koni mają najczęściej szerokość 10, 15, 20 i 25 m. Hale namiotowe pod ujeżdżalnie dla koni o szerokości 25 m są zbudowane z modułów o szerokości 4,16 m. Hale namiotowe o mniejszych szerokościach składają się z kolei z modułów o szerokości 5 m.

Długość hali namiotowej pod ujeżdżalnie dla koni rozpoczyna się od 10 m. Każda z ujeżdżalni może zostać przedłużona do dowolnego rozmiaru co 5 m. Oznacza to, że mamy w zasadzie nieograniczone możliwości pozwalające dowolnie rozbudować ujeżdżalnię dla koni. Daje to możliwość adaptacji hali pod dowolny teren.

Wysokość ścian aż do 5m

Ściany mają wysokość od 2,5 m aż do 5 m ze skokiem co 0,5 m

Wysokość ścian w halach magazynowych NAMPLAN

Najpopularniejsze dodatki do ujeżdżalni dla koni

Najczęściej wybierane wyposażenie do ujeżdżalni dla koni

Transparentne ściany transparentne

Transparentne ściany transparentne

Ujeżdżalnie dla koni można doposażyć w transparentne ściany szczytowe – okiennice z transparentnej plandeki doświetlą halę w pochmurne dni.

Bramy przesuwne na stelażach

Bramy przesuwne na stelażach

Bramy przesuwne na stelażach mogą być umieszczone na dowolnym boku hali. W zależności od usytuowania mogą mieć wymiary do 8 m szerokości i 6 wysokości

Podsufitka przeciw skraplaniu się pary wodnej

Podsufitka przeciw skraplaniu się pary wodnej

Wykonana z paroprzepuszczalnego materiału zbiera i odprowadza wilgoć powstałą na skutek różnicy temperatur wewnątrz i na zewnątrz hali namiotowej.

Ujeżdżalnia dla koni w wysokim standardzie

Oferowane przez nas hale namiotowe mają wiele zastosowań – sprawdzają się idealnie jako ujeżdżalnie dla koni lub jako stajnie. Odpowiednie zadaszenie obiektu, jakim jest ujeżdżalnia, jest istotne – pozwala bowiem korzystać z niego przez cały rok, również podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. W oferowanych przez nas halach wykorzystywanych jako ujeżdżalnie dla koni możliwe jest wyznaczenie osobnych miejsc, które pełnić będą rolę siodlarni lub paszarni.

Wybierz ujeżdżalnie dla koni od Namplan

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży związanej z halami gwarantujemy naszym klientom najwyższy standard wykonania, a przede wszystkim atesty bezpieczeństwa, które zapewnią odpowiednie warunki dla osób oraz koni korzystających z ujeżdżalni. Nasze projekty opieramy o trzy najważniejsze aspekty –  duży metraż, dedykowane wykończenie oferowanych produktów oraz wysoką wytrzymałość.

Dzięki nim ujeżdżalnie dla koni spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Ujeżdżalnie koni są konstrukcjami, które wymagają konkretnych modyfikacji, aby mogły spełniać swoje przeznaczenie. Namplan umożliwia zamontowanie ścian z okiennicami, transparentnymi pasami o wybranych przez klienta wymiarach, jak również transparentnymi dachami. Dzięki temu ujeżdżalnia zyskuje ciekawy efekt wizualny bez konieczności montażu dodatkowego oświetlenia (halogenowego lub ledowego). Ujeżdżalnie koni można dodatkowo wyposażyć w bramy przesuwane na stelażach, które mogą zostać zamontowane na dowolnie wybranym boku konstrukcji – mogą one mieć 8 metrów szerokości oraz 6 metrów wysokość, co pozwoli na swobodne wjeżdżanie oraz wyjeżdżanie konno z hali. Dodatkowo oferowane przez nas konstrukcje hal mogą zostać zaopatrzone w podsufitki, które skutecznie zapobiegają skraplaniu się wody wewnątrz. Zbierają one skutecznie wilgoć nagromadzoną wewnątrz i odprowadzają na zewnątrz hali. Zastosowanie podsufitek dodatkowo wpływa na poprawę izolacji termicznej dachu. Namplan doskonale wie, jak istotna jest odpowiednia cyrkulacja powietrza w tego rodzaju konstrukcjach. Ujeżdżalnie dla koni można zaopatrzyć także w wywietrzniki, które gwarantować będą odpowiednią cyrkulację powietrza (zamykane, montowane pod kalenicą).

Serwis na najwyższym poziomie

Namplan oferuje swoim klientom możliwość dowozu zamówionych hal dla ujeżdżalni, jak również ich montaż we wskazanym przez klienta miejscu. Oferowane przez nas hale pod ujeżdżalnie dla koni objęte są systemem gwarancyjnym (sprzedażowym oraz posprzedażowym) nawet do 24 miesięcy.

ujeżdżalnie dla koni

© 2021 NAMPLAN. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Przewiń do góry