Bądź na bieżąco:

Plandeki do hal namiotowych

Zajmujemy się produkcją plandek i podsufitek do hal namiotowych.

Wykonujemy ściany, dachy z atestowanych plandek. Możemy wykonać plandeki zwykłe, pompowane lub blackout dla zastosowań eventowych.

Używamy plandek sprawdzonych producentów z atestami trudnoplaności i nie rozprzestrzeniające ognia NRO – klasa Broof (t1) o gramaturach 680-900 g/m2

W ofercie posiadamy również podsufitki przeciw skraplaniu się pary wodnej.

Chcesz zakupić plandekę na dach hali? W takim razie doskonale trafiłeś, gdyż nasza firma zajmuje się właśnie produkcją dachów oraz ścian wykonanych z wysokiej jakości plandeki, która spełnia normy jakościowe. Każda nasza plandeka na dach hali gwarantuje bezpieczeństwo i wytrzymałość, jakiej oczekują nasi klienci.

Jakie plandeki na dachy oferujemy?

W naszej ofercie znajdziesz spory wybór produktów. Oferowane przez nas plandeki na hale namiotowe posiadają różne właściwości – m.in. certyfikat Broof, który zapobiega rozprzestrzenianiu się ognia, innym wartym uwagi wyborem jest też plandeka trudnopalna oraz plandeka na hale namiotowe Blackout wyposażona w specjalną membranę, chroniącą wnętrze przed nagrzewaniem się na skutek promieni słonecznych. W naszej ofercie są również plandeki zwykłe oraz pompowane.

Plandeki namiotowe – zastosowanie

Produkowane i sprzedawane przez nas plandeki na dachy zapewniają wiele możliwości ich wykorzystania. Najczęściej wykorzystywane są do magazynów oraz hal przemysłowych czy nawet produkcyjnych. 

Najlepszym rozwiązaniem jest dopasowanie rodzaju plandeki do sposobu jej wykorzystania. Jeśli w hali namiotowej zamierzasz przechowywać łatwopalne produkty, w takim razie koniecznie zdecyduj się na model wyposażony w certyfikat Broof. Natomiast w przypadku magazynowania produktów spożywczych oraz innych towarów, które są szczególnie wrażliwe na wysoką temperaturę, wybierz plandeki namiotowe Blackout.

Warto podkreślić, że oferowane przez nas plandeki świetnie sprawdzają się także do celów eventowych – pozwalają na zbudowanie sali weselnej, miejsca, gdzie będą odbywały się targi, konferencje czy festyny.

Zastosowanie podsufitek

Produkowane przez nas podsufitki są wykonywane specjalnie z materiałów o właściwościach paroprzepuszczalnych. Dzięki temu są w stanie niezwykle skutecznie odprowadzać wilgoć – która powstała w przez różnicę temperatury na zewnątrz i wewnątrz hali namiotowej.

Skontaktuj się z nami:

Roman Kulczycki
tel. +48 606 676 678
roman.kulczycki@o2.pl

Agnieszka Ołenicz
tel. +48 737 40 40 40
sprzedaz@namplan.pl

Najpopularniejsze rodzaje plandek i podsufitek

Plandeka Blackout

Dodatkowa membrana chroniąca zawartość magazynu przed nagrzaniem promieniami słonecznymi. Wykorzystywana przy składowaniu produktów spożywczych, gazów technicznych i innych wrażliwych na wysokie temperatury produktów.

Plandeka trudnopalna

Najczęściej wybierana plandeka do hal namiotowych. Cechuje ją duża wytrzymałość i łatwość naprawy.

Plandeka Broof t1

Plandeka z certyfikatem Broof (t1) nierozprzestrzeniająca ognia, dostępna w standardowych kolorach.

Podsufitka przeciw skraplaniu się pary wodnej

Wykonana z paroprzepuszczalnego materiału zbiera i odprowadza wilgoć powstałą na skutek różnicy temperatur wewnątrz i na zewnątrz hali namiotowej chroniąc zawartość magazynu. Membrana dodatkowo poprawia izolację termiczną dachu.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, lub skontaktuj się telefonicznie. Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości.