Bądź na bieżąco:

Hale Poligonalne

Sprzedaż I Wynajem Hal Poligonalnych Na Terenie Całego Kraju

Namplan oferuje hale poligonalne o szerokości 30 m, 40 i 50 m dostępnych bez żadnych dodatkowych słupów wewnątrz.

Dzięki modułowej konstrukcji, długość hal jest praktycznie nieograniczona. Możliwa jest rozbudowa na długość segmentami co 5 m.

Dodatkowo istnieje możliwość zakończenia hali ścianą pionową lub półokrągłą kopułą.

Oferujemy szybką realizację na terenie całego kraju.

Skontaktuj się z nami:
tel. +48 606 676 678
sprzedaz@namplan.pl

 

Rozmiary hal poligonalnych

Najpopularniejsze rozmiary hal poligonalnych i sposób ich rozbudowy

Szerokość 30, 40 I 50 Metrów

 

Hale poligonalne dzięki swojej konstrukcji osiągają szerokości 30, 40 i 50 metrów bez słupów wewnątrz hali.

 

Możliwość Zakończenia Półokrągłą Kopułą

 

Hale poligonalne można wykończyć pionową ścianą lub półokrągłą kopułą na jednym lub obu końcach hali. 

 

Hale poligonalne o szerokości 30,40 i 50 metrów

Zaokrąglona kopuła

możliwość zakończenia hali półokrągłą kopułą.

Wybrane realizacje

zobacz wybrane realizacje hal poligonalnych

Ogromna Przestrzeń Bez Ograniczeń

Hale poligonalne zapewniają ogromne przestrzenie o szerokości 30, 40 lub 50 metrów, a także o wysokości sięgającej nawet 6 metrów oraz dowolnej długości. Hale wyróżniają się też doskonałą jakością i imponującą trwałością – nawet bez wykorzystania słupów wewnątrz hali. Tym samym zyskujesz maksymalną ilość wolnej przestrzeni do dyspozycji. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a dodatkowo skorzystasz z szybkiej realizacji na terenie całej Polski.

 

Jakie zastosowanie mają hale poligonalne?

Dostępne w naszej ofercie hale poligonalne są chętnie wykorzystywane jako centra logistyczne. Ogromna w tym zasługa szybkiego montażu oraz możliwości dostosowania wielkości, rozmiaru i kształtu. Tym samym zyskasz dużą przestrzeń magazynową. Jednak to nie jest jedyny przykład zastosowania hal poligonalnych. Stworzysz tam również funkcjonalną i w pełni bezpieczną halę produkcyjną, gdzie pomieszczą się parki maszynowe, towary, a do tego hale będą dostosowane do różnych wymagań produkcyjnych.

Oczywiście możesz też wykorzystać hale poligonalne do zadaszenia obiektów sportowych, stworzenia przestrzeni targowych i wystawienniczych czy nawet postawić je jako stajnię dla koni, hale hodowlane bądź magazyny rolnicze.

Solidne i wytrzymałe hale poligonalne

Kluczową zaletą hali poligonalnych jest to, że są wytrzymałe, odporne na drgania bądź korozję. Dba o to solidna konstrukcja, wykonana ze stali i aluminium. Zazwyczaj stalowe panele są malowane lub ocynkowane, a tym samym są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Niezbędnym elementem konstrukcji jest również tworzywo sztuczne np. poliwęglan czy PVC, które chronią przed słońcem, deszczem oraz wysokimi i niskimi temperaturami. Dzięki temu maszyny, pracownicy, zwierzęta czy przechowywany asortyment zyskują ochronę przed zewnętrznymi warunkami.

Wielkość dopasowana do potrzeb

Hale poligonalne zapewniają ogromne możliwości, co jest możliwe dzięki modułowej konstrukcji. Ułatwia to dopasowanie długości danego modelu do zastosowania, wielkości maszyn bądź liczby osób, które będą korzystały z tej przestrzeni. Taka elastyczność pozwala na dostosowanie hali do przestrzeni, jaką dysponujesz. Umożliwiają to dodatkowe segmenty wydłużające hale co 5 m. Daje to właściwie nieograniczone możliwości, co cenią sobie nasi klienci.

Sprawdź również hale magazynowe dostępne w naszej ofercie!

 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, lub skontaktuj się telefonicznie. Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości.