Bądź na bieżąco:

NAMIOTY EKSPRESOWE

Doskonałe uzupełnienie do hal namiotowych

Namioty ekspresowe w rozmiarze 3×3 m to doskonałe rozwiązanie na stoiska targowe, wystawowe, cateringowe lub handlowe. Namioty ekspresowe dzięki eleganckiemu wyglądowi przyciągają uwagę klientów. Namioty ekspresowe wykonane są z aluminium, ich prosta konstrukcja pozwala na rozkładanie ich w krótkim czasie.  Namioty ekspresowe można łączyć w „miasteczka” za pomocą rynien odprowadzających wodę.

Uniwersalny rozmiar

Namioty ekspresowe są produkowane w standardowym, uniwersalnym rozmiarze 3×3 m. Komfort użytkowania gwarantuje 3 stopniowa regulacja wysokości.

Szybki Montaż

Namioty ekspresowe dzięki swojej wytrzymałej i prostej konstrukcji można rozłożyć w dwie osoby w czasie poniżej jednej minuty.

Podwyższona wytrzymałość

Namioty ekspresowe są produkowane z wzmacnianych profili aluminiowych.

Wybrane realizacje namiotów ekspresowych

Zobacz wybrane realizacje namiotów ekspresowych dla naszych klientów

Namioty ekspresowe 3x3m

Stoiska na targach budowlanych w Rybniku pod namiotami 3x3m

Namioty ekspresowe cenione są za prostą konstrukcję, która pozwala na błyskawiczne rozkładanie ich w dowolnym miejscu. Sprawdź już teraz, w jak wielu sytuacjach można je wykorzystywać, aby zwiększyć zyski oraz rozpoznawalność marki. Przekonaj się, jaki namiot ekspresowy warto wybrać podczas różnego rodzaju wydarzeń firmowych.

Gdzie warto wykorzystywać namioty ekspresowe?

Namioty ekspresowe 3×3 mają ogromny potencjał. Możesz z powodzeniem wykorzystywać je podczas targów branżowych, eventów firmowych, wystaw czy na stoiskach targowych. Jeśli zajmujesz się organizacją eventów to wiedz, że przy pomocy namiotów ekspresowych będziesz mógł stworzyć estetyczne „miasteczko”. Z powodzeniem możesz połączyć je ze sobą, aby zaoszczędzić miejsce i stworzyć spójny efekt wizualny. W ten sposób w jednym miejscu zmieści się większa liczba stoisk, a targ czy wystawa staną się bardziej atrakcyjne dla uczestników.

Możesz zdecydować się na zamontowanie namiotów ekspresowych zarówno na zewnątrz pomieszczeń, jak i w pomieszczeniach takich jak hale, magazyny oraz hole. 

Namioty ekspresowe – producent, któremu warto zaufać

Wybierz eleganckie i estetyczne namioty ekspresowe, które zapewniają liczne korzyści dla Twojej marki czy firmy. Z jednej strony atrakcyjny wygląd przyciąga uwagę, a tym samym pozwala wyróżnić Twoją działalność na tle innych stoisk. To zwiększa szansę na wzrost sprzedaży oraz na przejrzenie przygotowanej przez Ciebie oferty. 

Gdy Twoja marka bierze udział w targach czy innego rodzaju eventach, musisz wiedzieć, że każdy element stoiska świadczy o renomie marki. Prezencja pracowników, sposób zaprezentowania oferty oraz wygląd i solidność namiotu – wszystko to ma wpływ na to, w jaki sposób potencjalny klient oceni Twoją firmę.

Dlatego też bardzo ważne jest to, aby zwrócić uwagę także na jakość wykonania namiotu ekspresowego. Solidne modele wykonane są z wytrzymałego aluminium oraz z materiału odpornego na warunki atmosferyczne.

Zamów u nas wytrzymałe i funkcjonalne namioty ekspresowe. Producent NAMPLAN to jakość, której oczekujesz, dlatego taka inwestycja zawsze Ci się opłaca. W ciągu kilku chwil rozłóż profesjonalne namioty ekspresowe 3×3, aby Twoja firma mogła zacząć czerpać liczne korzyści.

Sprawdź również hale bankietowe dostępne w naszej ofercie.

 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, lub skontaktuj się telefonicznie. Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości.