Województwo dolnośląskie – sprzedaż hal namiotowych

Produkcja i wynajem hal namiotowych w województwie dolnośląskim

Województwo dolnośląskie, położone w południowo-zachodniej części Polski, zajmuje powierzchnię 19 947 km2, co stanowi 6,4% powierzchni kraju. Województwo swoim obszarem obejmuje fragment Niżu Środkowoeuropejskiego i Masywu Czeskiego. Południowa część województwa to górskie pasmo Sudetów. Klimat – umiarkowany o cechach oceanicznych – odznacza się dosyć łagodnymi zimami i niezbyt upalnymi latami oraz charakteryzuje się dużą zmiennością parametrów meteorologicznych.

Wody powierzchniowe zajmują 173,18 km2 czyli 1,5% powierzchni województwa, z czego 143,81 km2 przypada na wody płynące, zaś 29,37 km2 ha na wody stojące. Niemal całe województwo leży w dorzeczu Odry. W regionie istnieje wiele sztucznych zbiorników zbudowanych w celu przeciwdziałania powodziom oraz stawy rybne.

Przeczytaj więcej o województwie dolnośląskim w Wikipedii.

Hale namiotowe sprzedajemy na terenie województwa dolnośląskiego

Hale namiotowe naszej produkcji kupują klienci na terenie województwa śląskiego. Odbywają się w nich imprezy i eventy różnego rodzaju. Lodowiska i ujeżdżalnie dla koni w województwie dolnośląskim również są otwierane pod naszymi halami. Miasta na terenie dolnośląskiego, w których działamy to głównie:

wynajem hal magazynowych

© 2022 NAMPLAN. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Przewiń do góry
Translate »