Bądź na bieżąco:

Hale namiotowe Wałbrzych – producent

Wałbrzych to miasto położone niedaleko granic z Czechami i Niemcami w południowo-zachodniej Polsce. Należące do województwa dolnośląskiego oraz siedziba powiatu wałbrzyskiego. Mieści się w centralnej części Sudetów Środkowych. Na terenie miasta znajduje się 7 parków miejskich i 2 krajobrazowe. Ponad połowę miasta to tereny zielone a turystyka jest tu wysoko rozwinięta. Oprócz branży turystycznej dużą rolę w Wałbrzychu odgrywa przemysł. Szeroko rozwinięty jest tutaj przemysł budowlany, odzieżowy, motoryzacyjny. Mieści się tu również największy w Polsce ośrodek ceramiki szlacheckiej. Wysoko oceniana przez inwestorów jest wałbrzyska strefa ekonomiczna. Swoje miejsce znalazły tu marki takie jak Toyota czy Electrolux. Wałbrzych może zaoferować także wiele ośrodków kulturalnych galerie, sztuki, muzea, teatry. Całość uzupełniają liczne zabytki a wśród nich Zamek Książ, trzeci co do wielkości zamek w Polsce.

Rodzaje hal namiotowych Wałbrzych

W Wałbrzychu wykorzystywanych jest wiele rodzajów hal namiotowych Namplan. Firmy zlokalizowane w strefie ekonomicznej Invest Park na swoje imprezy firmowe wykorzystują hale bankietowe wzbogacone o odpowiednie podłoże takie jak wykładzina bądź podłoga z drewna sosnowego. Poprzez zamontowanie systemu klimatyzacji i ogrzewania, hale namiotowe oferowane w Wałbrzychu świetnie sprawdzają się o każdej porze roku, w ciągu dnia i w nocy. Prócz wydarzeń takich jak wernisaże, wystawy, zabawy i spektakle dla dzieci, miasto organizuje wiele imprez sportowych. Możliwość spędzania aktywnie czasu niezależnie od pogody zapewniają kryte lodowiska, ujeżdżalnie dla koni czy korty tenisowe. Z uwagi na najwyższą jakość produktów Namplan podczas użytkowania z hal namiotowych posiadamy gwarancję bezpieczeństwa. Potrzebujesz wyceny? Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie hale magazynowe w Wałbrzychu możemy Ci zaproponować.

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.