Bądź na bieżąco:

Producent hal namiotowych Trzebnica

Hale namiotowe Trzebnica

Trzebnica to miasto na prawach powiatu w województwie dolnośląskim, położone 24 km od Wrocławia. Leży we wschodniej części Wzgórz Trzebnickich nazywanych Kocimi Górami. Kocia Góra zasłynęła z odkrycia na jej zachodnim stoku najstarszych śladów człowieka na ziemiach polskich. Sama zaś miejscowość Trzebinia pierwszy raz pojawiła się w dokumencie z 1138 roku, natomiast prawa miejskie otrzymała w 1250 roku. Miasto słynie z sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej – miejsce miejsce spoczynku Jadwigi Śląskiej i Henryka I Brodatego. Do II Wojny Światowej Trzebnica była miastem uzdrowiskowym. Okolice miasta porośnięte są bogatymi sadami, w których przeważają jabłonie.

Hale namiotowe Namplan w Trzebnicy

Hale namiotowe Namplan wpisują się mocno w wydarzenia kulturalne miasta Trzebnica. Koncerty jazzowe i bluesowe oraz koncerty muzyki poważnej mogą mieć miejsce dzięki zadaszonym halom imprezowym mimo braku warunków atmosferycznych. Oferujemy wynajem hal namiotowych w Trzebnicy o różnych rozmiarach. Dodatkowo wzbogacone są o ozdobne wykończenia hal namiotowych co podkreśla charakter wydarzeń. Wydarzenia folklorystyczne są ważnym elementem kulturalnym w Trzebnicy. Na te eventy firma Namplan dostarcza hale namiotowe wraz z kompletami piwnymi. Przy ławostołach gromadzą się mieszkańcy Trzebnicy i okolic, głównie rodziny z dziećmi. Nie zabraknie tu również sceny i parkietu, w które to firma Namplan wyposaża hale namiotowe przeznaczone na tego typu wydarzenia. Napisz do nas, przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę hal magazynowych i namiotowych na sprzedaż i wynajem w Trzebnicy.

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.