Bądź na bieżąco:

Producent hal namiotowych w Głogowie

Głogów w województwie dolnośląskim

Miasto położone w województwie dolnośląskim, siedziba powiatu głogowskiego i gminy wiejskiej Głogów. W województwie pod względem wielkości zajmuje szóste miejsce. Jest jednym z najstarszych miejscowości w Polsce. Leży nad rzeką Odrą. Dla miasta bardzo ważny jest przemysł a głównym sektorem gospodarki jest hutnictwo miedzi. Najwięcej ludzi właśnie pracuje w przemyśle ale również w budownictwie, handlu, usługach czy ochronie zdrowia. Władze miasta chcąc zapewnić jak najlepsze warunki do zwiększenia aktywności gospodarczej oferują korzyści dla inwestorów zainteresowanych rozpoczęciem działalności na terenie miasta. Jednym ze sposobów są ulgi i zwolnienia z podatków lokalnych. W roku 2008 w Głogowie została utworzona Podstrefa Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomi. Głogów jest również ważnym ośrodkiem kulturalnym i naukowym. Na terenie miasta działa jedyne w zachodniej Polsce szkolne obserwatorium astronomiczne. Z chwilą powstania kościoła pw. św. Mikołaja w XIII w. patronem miasta jest św. Mikołaj.

Hale magazynowe na sprzedaż lub wynajem

Sprzedaż i wynajem hal namiotowych w Głogowie. Do miejscowości Głogów oraz najbliższej okolicy dostarczamy hale namiotowe magazynowe. Poprzez indywidualne ustalenie wymiarów,  możemy zaadoptować na dowolnym terenie. Mogą mieć one szerokość od 8 do 25 metrów a na długość projektowane są w odcinkach pięciometrowych. Dzięki temu długość hal magazynowych jest nieograniczona. Do tego hale mogą posiadać różne typy bram wjazdowych dając możliwość wjazdu tirom i wózkom widłowym. Dla naszych klientów mamy do zaoferowania także hale imprezowe o najwyższym standardzie bezpieczeństwa i jakości. Hale magazynowe mają różne rodzaje ścian bocznych. Wykonujemy je z bardzo wytrzymałej blachy trapezowej, płyty warstwowej a na specjalne życzenie klienta używamy płyt o grubości od 40 do 100 milimetrów. Dostępne są również boki hal wykonane z plandeki, które posiadają odpowiednie atesty. Potrzebujesz wynająć halę magazynową w Głogowie? Skontaktuj się z nami.

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.