Bądź na bieżąco:

Sprzedaż i wynajem hal namiotowych w Legnicy

Hale namiotowe Namplan – Legnica

Legnica to miasto położone jest w środkowej części województwa dolnośląskiego, na pograniczu Pogórza Sudeckiego i Niziny Śląskiej. Jest jednym z najcieplejszych miejsc w Polsce. W skali kraju miasto wyróżnia się największą ilością dni słonecznych w roku. Położenie miasta jest równie atrakcyjne w kontekście rozwoju gospodarczego i turystycznego. Oprócz bliskiego sąsiedztwa z Niemcami i Czechami, miasto leży na skrzyżowaniu europejskich szlaków komunikacyjnych, historycznych trasach wędrówek i tras handlowych mających początek w Portugalii a kończących się na Ukrainie. Legnica jest jednym z najstarszych miast w regionie a pod względem wielkości na dolnym śląsku zajmuje miejsce trzecie. Zabytki architektury odzwierciedlają bogatą historię tego miasta. Znajdziemy tutaj średniowieczny zamek Piastów, renesansowe kamienice, barokowe kościoły jak i secesyjne wille Tarninowa. Na terenie Legnicy działa najstarsza huta miedzi w Polsce – Huta Miedzi Legnica. W 1997 roku utworzono Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Strefa ta przyciąga grono zainteresowanych inwestorów a dzięki temu mieszkańcy miasta korzystają w wielu możliwości pracy.

Hale namiotowe na sprzedaż i wynajem w Legnicy

Wynajem i sprzedaż hal namiotowych Namplan w Legnicy. Oferta firmy Namplan, producenta hal namiotowych odpowiada na dynamicznie rozwijające się miasto Legnica. Dzięki skutecznym rozwiązaniom technicznym i logistycznym hale namiotowe Namplan mają szerokie zastosowanie i korzystać można z nich przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. W zależności od potrzeb możemy dostosować formę konstrukcji hal pod dany sektor przedsiębiorstwa oraz wydzielić odrębne strefy wewnątrz hali. Hale magazynowe przystosowane są do rodzaju prowadzonej działalności. Bramy wjazdowe umożliwiają wjazd tirom oraz wysoki skład produktów wewnątrz. Szeroki wachlarz akcesoriów do hal namiotowych.

Legnicy dużą popularnością cieszą się również namioty na imprezy plenerowe. Na oferowane namioty firma Namplan może nanieść firmowe logo co podkreśli indywidualny charakter namiotu. Z hal namiotowych tego typu można korzystać podczas koncertów, różnego rodzaju eventów, ale także wesel. Potrzebujesz wyceny? Napisz do nas.

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.