Produkcja, sprzedaż i wynajem hal namiotowych Wrocław

Hale namiotowe Wrocław

Stolica województwa dolnośląskiego. Miasto położone w południowo-zachodniej Polsce, nad rzeką Odrą i jej czterema dopływami, nazywane kiedyś Wenecją Północy. Jedno z najstarszych miast w Polsce. Wrocław nazywany jest miastem 12 wysp i 112 mostów. Mieszkańcy oraz turyści odpoczywają w pobliżu bulwarów nadrzecznych porośniętych wielogatunkową roślinnością. Wrocław zajmuje wysoką pozycję wśród miast atrakcyjnych dla biznesu. To zrównoważone miasto cenią sobie przedsiębiorcy dlatego chętnie inwestują na tym obszarze. Dzięki bardzo dobrej komunikacji kolejowej i lotniczej, a także położeniu na skrzyżowaniu europejskich dróg w mieście często organizowane są konferencje oraz kongresy naukowe i biznesowe. Miasto jest również atrakcyjne pod kątem organizacji wydarzeń sportowych. Oprócz Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku czy Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej 2014 organizowane były również Mistrzostwa Świata w Akrobatyce Sportowej w 2010. Zaś w 2016 roku Wrocław stał się Europejską Stolicą Kultury. Miasto jest trzecim co do wielkości ośrodkiem uniwersyteckim. Bogata oferta szkolnictwa wyższego co roku przyciąga tłumy studentów.

Najpopularniejsze hale namiotowe we Wrocławiu

Sprzedaż i wynajem hal namiotowych we Wrocławiu. Na obrzeżach Wrocławia powstaje wiele magazynów z wykorzystaniem konstrukcji magazynów Namplan. Cieszą się one dużą popularnością ze względu na dostosowanie dowolnych wymiarów hali namiotowej przez klienta. Możliwość wybrania dodatków do hal takich jak bramy przesuwne czy oświetlenie pozwalają na zaadoptowanie hal namiotowych Namplan pod halę magazynową niemal każdej branży.

Dzięki licznym wydarzeniom odbywającym się na terenie stolicy województwa dolnośląskiego, dużą popularnością cieszą się hale eventowe. Szybki montaż oraz solidna konstrukcja cechuje namioty eventowe Namplan. Właśnie dlatego przy współpracy z firmą Namplan, festyny, jarmarki oraz inscenizacje historyczne są organizowane na wysokim poziomie. Napisz do nas, przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę i projekt dowolnej hali, bądź namiotu eventowego we  Wrocławiu.

wynajem hal magazynowych

© 2022 NAMPLAN. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Przewiń do góry
Translate »