Bądź na bieżąco:

Przemysłowe i imprezowe Hale na wynajem w Rybniku

Rybnik – charakterystyka miasta

Największy ośrodek centralny aglomeracji rybnickiej i Rybnickiego Okręgu Węglowego. Liczy około 140 tyś. mieszkańców. W Rybniku działa około 14000 podmiotów gospodarki narodowej, z czego lwią część stanowią osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Na terenie miasta działają dwie kopalnie węgla kamiennego oraz fabryki Purmo i Tenneco Automotive, Rybnicka Fabryka Maszyn Ryfama S.A oraz Elektrownia cieplna. Na terenie miasta działa Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Rybnicka Strefa Aktywności Gospodarczej. Rybnik to również znany ośrodek sportu. Słynie głównie z żużla. Rybnickie tereny rekreacyjne mieszczą się wokół Zalewu Rybnickiego oraz na terenie Parku Krajobrazowego Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich, który rozciąga się w północnej części miasta. O kulturę wyższą Rybniczan dba Teatr Ziemi Rybnickiej.

Hale na wynajem w Rybniku – nie tylko przemysłowe

Rybnik jest miastem które dynamicznie się rozwija. Leży na styku dwóch głównych szlaków komunikacyjnych, w bliskim sąsiedztwie granicy z Republiką Czeską, co sprawia, że lokalizacja jest jednym z jego głównych atutów. Firma Namplan, która w tym regionie działa od lat, może pochwalić się szeregiem realizacji w obszarze sprzedaży hal magazynowych, jak i  hal na wynajem w Rybniku dla celów eventowychUjeżdżalnia dla konikryte lodowisko, korty tenisowe, namioty na plenerowe śluby, czy gwarki piwne to tylko nieliczne z możliwości jakie oferuje producent hal. Rybnickie namioty podobnie jak wyposażenie oferowane w innych polskich miastach, dostosowane są do warunków i potrzeb inwestora daje szerokie spektrum możliwości współpracy, a kompleksowa usługa od wynajmu, po montaż i pełne wyposażenie pozostawia konkurencję daleko w tyle.

Hale Rybnik – szerokie zastosowanie

Oprócz typowo przemysłowych zastosowań, hale na wynajem w Rybniku znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach. Istnieje możliwość wynajęcia hal na potrzeby eventów kulturalnych czy sportowych. Dla firm organizujących imprezy masowe lub targi, hale w Rybniku mogą stanowić idealne miejsce do przeprowadzenia wydarzenia. Dodatkowo, dla przedsiębiorców poszukujących tymczasowych lub sezonowych miejsc do prowadzenia działalności, możliwość wynajęcia takich hal może być rozwiązaniem idealnym, zwłaszcza z uwagi na dogodną lokalizację oraz kompleksową obsługę zapewnianą przez producenta. Dzięki temu Rybnik staje się atrakcyjną opcją nie tylko dla przemysłu, ale także dla branży eventowej czy handlowej, poszukujących nowych miejsc do prowadzenia swoich działań.

Więcej miast w województwie Śląskim, w których działamy:

 

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.