Bądź na bieżąco:

Hale magazynowe i namiotowe Piaseczno

Piaseczno – miasto powiatowe w Polsce położone w województwie mazowieckim, w sąsiedztwie warszawskiej dzielnicy Ursynów, w odległości około 17 km na południe od centrum Warszawy. W bliskiej odległości od Piaseczna znajdują się drogi ekspresowe E77 Warszawa-Kraków, E67 Warszawa–Katowice oraz lotnisko międzynarodowe im. F. Chopina. Na północnej granicy gminy planowany jest przebieg autostrady A2. Gminę tworzy miasto Piaseczno oraz 32 sołectwa. Obecnie Piaseczno zamieszkuje około 50 tysięcy mieszkańców (dane na 2020 rok), a populacja tego miasta zwiększa się konsekwentnie. W ostatnich latach Piaseczno nieprzerwanie lideruje w ogólnopolskich rankingach samorządowych zarówno w dziedzinie budżetu, wydatków inwestycyjnych jak i atrakcyjności dla prywatnego biznesu. Od 2005 roku gmina posiada Strategię Zrównoważonego Rozwoju. Obecnie jednym z priorytetów jest realizacja Lokalnego Programu Rewitalizacji centrum miasta.

Wynajem i sprzedaż hal Namiotowych w Piasecznie

Piaseczno jest ważnym ośrodkiem gospodarczym województwa mazowieckiego. Gmina posiada Strategię Zrównoważonego Rozwoju, co sprzyja zarówno lokalnym, jak i ościennym biznesom, które są również odbiorami naszych hal namiotowych, głównie magazynowych. Produkujemy dla tych biznesów hale magazynowe wysokiego składu, które umożliwiają składowanie logistyczne towarów przez okrągły rok. Hale namiotowe Namplan są produkowane z blachy warstwowej i trapezowej. Dysponujemy szeregiem akcesoriów, które bez problemu utrzymują termikę w chłodniejszych miesiącach.

Oprócz hal magazynowych oferujemy w Piasecznie również hale na eventy i różnego rodzaju imprezy, z których mogą korzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Hale bankietowe doskonale sprawdzają się również podczas koncertów. Jako akcesoria polecamy chociażby konstrukcje sceniczne dla zespołów, czy ekskluzywne wykończenie konstrukcji i poszycia naszych hal. Potrzebujesz hali dla swojego biznesu w Piasecznie? Skontaktuj się z nami!

Wynajmujemy hale magazynowe nie tylko w Piasecznie! Zobacz również:

 

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.