Bądź na bieżąco:

Hale namiotowe Radom – produkcja, sprzedaż, wynajem

Hale namiotowe Namplan w Radomiu

Radom jest miastem leżącym w centralnej Polsce w województwie mazowieckim nad rzeką Mleczną. Do roku 1975 w województwie kieleckim, w latach 1975-1998 stolica województwa radomskiego, a od roku 1998 miasto powiatowe. Populacja Radomia od kilku lat zmniejsza się i obecnie wynosi około 210 tysięcy mieszkańców (dane na 2020 rok). Miasto jest organizatorem międzynarodowych pokazów lotniczych Radom Air Show. Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski i Radomski Festiwal Jazzowy są dziś kulturową wizytówką miasta. Radom znany jest głównie z Zakładów Metalowych „Łucznik”, fabryki obuwia „Radoskór”. W Radomiu zobaczysz takie miejsca jak Zalew i Tor Off-Roadowy Radomskiego klubu 4X4. Warto odwiedzić też Aquapark Centrum Słoneczne i Muzeum Wsi Radomskiej. Przeczytaj więcej o Radomiu na Wikipedii.

Produkcja, sprzedaż i wynajem hal magazynowych w Radomiu

Od wielu lat Radom jest ważnym punktem na mapie biznesowej naszej firmy. Do Radomia dostarczamy naszym klientom hale o różnym przeznaczeniu. Biorąc pod uwagę bogatą ofertę kulturalną tego miasta, ważnym produktem są hale imprezowe oraz hale na eventy, które charakteryzują się bogatą ofertą akcesoriów oraz solidnym wykonaniem. Hale imprezowe mogą mieć szerokość od 8 do 25 metrów. Długość hal imprezowych następuje w skoku co 5 metrów. Produkujemy hale w Radomiu o długości przekraczającej 30 m, wobec jesteśmy w stanie obsłużyć najbardziej wymagające imprezy. Konstrukcje hal imprezowych posiadają wzmocnione profile aluminiowe. Pozwala to na podwieszanie do konstrukcji elementów wyposażenia imprez, takich jak scena czy oświetlenie i nagłośnienie. Zobacz jak wyglądają hale imprezowe naszej produkcji w naszej galerii. Świadczymy usług wynajmu oraz sprzedaży naszych hal namiotowychPotrzebujesz hali dla swojego biznesu w Radomiu? Skontaktuj się z nami.

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.