Bądź na bieżąco:

Nowe i używane hale namiotowe w Płocku

Sprzedaż i wynajem hal namiotowych Namplan – Płock

Płock to miasto na prawach powiatu, położone w centrum Polski, około 110 km na zachód od Warszawy, na terenie województwa mazowieckiego. Miasto ma niepowtarzalny urok i atmosferę, jaką daje mieszanka wielowiekowej historii z nowoczesnością, sztuki z techniką, dzikiej natury z rozwiniętym przemysłem, ciszy starych murów z festiwalowymi brzmieniami. Płock to również silny ośrodek gospodarczy o zróżnicowanej strukturze branżowej, zorientowany na innowacyjność, nowoczesne technologie i sukces w biznesie. Od wielu lat w Płocku odbywa się ważny festiwal Audioriver. Jest to wydarzenie na skalę Europy. Zjeżdżają tu goście z całego Świata. Aktualnie populacja tego miasta wynosi ponad 320 tysięcy (dane na 2020 rok.).

Hale namiotowe Płock

Płock jest silnym miastem na gospodarczej mapie naszego kraju. Od wielu lat dostarczamy hale namiotowe na teren Płockiego ośrodka gospodarczego oraz gmin ościennych. Z naszych hal korzystają głównie magazyny ale także firmy zajmujące się organizowaniem eventów i różnego rodzaju imprez. Naszymi odbiorcami są również miłośnicy jazdy konnej, którym oferujemy hale pod ujeżdżalnie dla koni. Zobacz realizację ujeżdżalni dla koni w Płocku. Hale namiotowe pod ujeżdżalnie dla koni mogą mieć szerokość od 8 do 25 metrów. Mogą być wyposażone w osobne pomieszczenia przeznaczona na przykład na składowisko siana i słomy, siodlarnie lub nawet boksy dla koni. Nasze hale posiadają wzmocnione profile aluminiowe, które gwarantują bezpieczeństwo przebywającym w nich użytkownikom i zwierzętom. Długość hali namiotowej pod ujeżdżalnie dla koni rozpoczyna się od 10 m. Każda z ujeżdżalni może zostać przedłużona do dowolnego rozmiaru co 5 m.

Oferujemy także:

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.