Bądź na bieżąco:

Nowe i używane hale namiotowe Ciechanów

Sprzedaż i wynajem hal namiotowych w Ciechanowie

Ciechanów – miasto położone w województwie mazowieckim, w Polsce. Miejscowość jest siedzibą powiatu ciechanowskiego. Leży nad rzeką Łydynią, ok. 100 km na północ od Warszawy. Ciechanów to miasto w województwie mazowieckim, położone jest nad rzeką Łydynią. Ciechanów jest jednym z najstarszych miast na Mazowszu. Dogodne położenie geograficzne oraz typowo rolniczy charakter regionu sprawiły, że Ciechanów od dawna był ważnym środkiem przemysłu przetwórczego, przede wszystkim zaś rolno-spożywczego i maszynowego. Regionalnym browarem jest założony w 1864 roku Browar Ciechan. W Ciechanowie funkcjonuje Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa  czy Wydział Zamiejscowiony Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. Przeczytaj więcej na temat Ciechanowa na Wikipedii.

Hale namiotowe Namplan Ciechanów

Produkujemy hale namiotowe różnego przeznaczenia, w tym pod magazyny, lodowiska czy ujeżdżalnie dla koni. Hale namiotowe przeznaczone dla niemal każdego przedsiębiorstwa mogą mieć szerokość od 8 do 25 metrów. Długość hal namiotowych następuje w skoku co 5 metrów. Produkujemy hale o długości przekraczającej 30 m. Hale namiotowe naszej produkcji można zaadaptować do dowolnej strefy śniegowej i wiatrowej. Dzięki specjalnym wzmocnieniom nasze Hale są w stanie wytrzymać obciążenia nawet do 200kg/m2. Zadaszenia naszych hal namiotowych można doposażyć w ściany z okiennicami, transparentnymi pasami o dowolnych wymiarach oraz transparentne dachy. Takie rozwiązanie zapewnia wyjątkowy efekt oraz dodatkowe, naturalne doświetlenie namiotu. Oferujemy szereg dodatkowych, komplementarnych produktów, takich jak komplety piwne, czy namioty tureckiePotrzebujesz używanej lub nowej hali namiotowej w Ciechanowie? Skontaktuj się z nami.

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.