Bądź na bieżąco:

Nowe i używane hale namiotowe Brwinów

Sprzedaż i wynajem hal namiotowych w Brwinowie

Miasto w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim, na obrębie Równiny Łowicko-Błońskiej. Brwinów to miasto-satelita Warszawy. Oddalone jest od stolicy 25 km i wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej. W 1927 roku Brwinów otrzymał tytuł letniska, miejsca słynnych pikników warszawskiej śmietanki towarzyskiej. We wrześniu 1939 roku pod Brwinowem rozegrano bitwę 36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej z wojskami niemieckimi. Bitwa ta opóźniła marsz hitlerowców na Warszawę. Prawa miejskie nadano w roku 1950. Brwinów jest lokalnym ośrodkiem usługowym, drobnego przemysłu. Co roku w Brwinowie odbywa się Festiwal Otwartych Ogrodów czyli koncerty, wystawy, wycieczki i warsztaty. Brwinów w swojej architekturze charakteryzuje się dużą ilością willi i pałaców.

Wytrzymałe hale namiotowe od Namplan

Brwinów ze względu na swoją lokalizację jest atrakcyjny dla przedsiębiorców w różnych branż. Dla nich produkujemy hale magazynowe. Wynajmujemy i sprzedajemy zarówno nowe, jak i używane hale namiotowe. Nasze hale magazynowe są w 90% wyposażone w bramy wjazdowe dla tirów i wózków widłowych. Ściany są wykonywane z blachy lub płyty warstwowej. Hale magazynowe Namplan są wyposażone w podsufitki. Posiadają wzmocnione profile aluminiowe. Każda hala jest produkowana pod wymagania I strefy śniegowej, co gwarantuje jej trwałość i bezpieczeństwo w czasie użytkowania. Hale magazynowe mogą mieć szerokość od 8 do 25 metrów. Długość hal magazynowych następuje w skoku co 5 metrów. Produkujemy hale o długości przekraczającej 30 m. Najpopularniejsze hale namiotowe mają szerokość 10, 15, 20 i 25 m. Magazynowe hale namiotowe o szerokości 25 m są zbudowane z modułów o szerokości 4,16 m. Hale namiotowe o mniejszych szerokościach składają się z kolei z modułów o szerokości 5 m. Potrzebujesz hali magazynowej dla swojej firmy? Napisz do nas.

Oferujemy także:


Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.