Bądź na bieżąco:

Nowe i używane hale namiotowe Siedlce

Sprzedaż hal namiotowych w Siedlcach

Siedlce – miasto na prawach powiatu we wschodniej Polsce w województwie mazowieckim, na Podlasiu Południowym, pomiędzy rzekami Muchawką i Helenką. Miasto historycznie należało do ziemi łukowskiej. Pod względem liczby mieszkańców zajmują 46. miejsce w Polsce i 4. w województwie mazowieckim. Siedlce są rzadką mieszanką Mazowsza i Podlasia. Dlaczego? Wszystkiego jest tutaj po trochę: zabytków, kościołów, skarbów przyrody, nietuzinkowych atrakcji i sztuki z najwyższej półki. Populacja Siedlec to niemal 420 tysięcy mieszkańców (stan na 2020 rok). W końcu 2006 r. w mieście zarejestrowanych było ponad 7000 firm, w tym ponad 96% z sektora prywatnego. Dominuje sektor handlowy , a następnie obsługi nieruchomości i firm.

Siedlce – hale namiotowe na wynajem

Siedlce, jako 4 co do wielkości miasto województwa mazowieckiego stanowią dla nas bardzo ważny obszar biznesowy. Swoich odbiorców znajdują tam głównie nasze hale magazynowe z płyty warstwowej, wyposażone w podsufitkę przeciw skraplaniu się pary wodnej oraz wieloskrzydłowe drzwi, oraz drzwi przesuwne umożliwiające wjazd tirom i dużym wózkom widłowym. Dostarczamy na teren Siedlec również rozwiązania takie jak dach pompowany, który poprawia termoizolację hali namiotowej. Zastosowanie takiej technologii pozwala na znacznie bardziej komfortowe korzystanie z wnętrza hali w okresie zimowym. Przeczytaj więcej na temat naszych dotychczasowych realizacji. Potrzebujesz hali namiotowej dla swojego biznesu w Siedlcach? Napisz do nas, lub zapoznaj się z naszym poradnikiem przed złożeniem zapytania.

Oferujemy także:

 

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.