Bądź na bieżąco:

Hale namiotowe Legionowo

Hale na wynajem w Legionowie

Legionowo to miasto powiatowe, położone w północnej części województwa mazowieckiego, odległe o 22 km od Warszawy. Jest częścią aglomeracji warszawskiej. Dzięki swemu położeniu od kilkudziesięciu lat pełni rolę sypialni stolicy. Od jednego z bardziej popularnych miejsc wypoczynku warszawiaków- Zalewu Zegrzyńskiego, Legionowo dzieli zaledwie 7 km. Miasto ze wszystkich stron otoczone jest terenami leśnymi. Położenie to jeden z głównych atutów Legionowa.

Legionowo zyskało prawa miejskie w 1952 roku. Obecnie miasto zamieszkuje około 55 tysięcy mieszkańców, którzy zasiedlają dziewięć osiedli mieszkaniowych wybudowanych z wielkiej płyty. Pod względem gęstości zaludnienia nie ma sobie równych w całym kraju.

Produkcja i sprzedaż hal magazynowych oraz wynajem hal namiotowych w Legionowie i okolicach

Militarny rys historyczny Legionowa w połączeniu z jego atrakcyjnym położeniem w bliskiej odległości do terenów rekreacyjnych, jednocześnie w granicach metropolii warszawskiej, czyni to miasto bardzo ciekawym dla inwestorów. Bliskość Zalewu Zegrzyńskiego oraz bogata w obiekty sportowe infrastruktura samego miasta sprzyja organizowaniu dla mieszkańców różnego rodzaju eventów.

Firma Namplan, wiodący na rynku polskim producent hal magazynowych, prowadzi swą działalność w Legionowie od początku istnienia firmy. Oprócz produkcji hal magazynowych pod indywidualne zamówienia, firma oferuje wynajem hal magazynowych oraz wynajem hal namiotowych wraz z pełnym wyposażeniem na wszelkiego rodzaju eventy, imprezy, bankiety. Hale magazynowe oferowane przez Namplan, to idealne rozwiązanie dla każdego biznesu w Legionowie. Trwałe materiały, solidne wykonawstwo i szybka realizacja sprawiają, że hale magazynowe cieszą się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców wielu branż, w których istotną rolę odgrywa przestrzeń do suchego składowania. Budownictwo tradycyjne w konkurencji z halami magazynowymi produkowanymi przez Namplan przegrywa pod wieloma względami, o czym przekonuje się coraz szersza grupa zadowolonych klientów firmy.

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.