Bądź na bieżąco:

Hale magazynowe Grodzisk Wielkopolski

Produkcja, sprzedaż i wynajem hal namiotowych Namplan

Grodzisk Wielkopolski – miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie grodziskim. Jest to siedziba gminy miejsko-wiejskiej Grodzisk Wielkopolski. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do woj. poznańskiego. W Grodzisku Wielkopolskim zarejestrowanych jest ok. 1400 podmiotów gospodarczych, w większości małych i średnich firm. Okolice Grodziska Wlkp. są ośrodkiem kopalnictwa gazu ziemnego. W miejscowości Snowidowo, 3 km na wschód od miasta, zlokalizowany jest jeden z pięciu ośrodków kopalń należący do zielonogórskiego oddziału PGNiG S.A. Znajduje się tu również mieszalnia gazu, laboratorium oraz odazotownia. Wskutek zmian w strukturze usług i przemysłu, współcześnie trudno jest wyszczególnić wszystkie działające w Grodzisku Wielkopolskim zakłady czy przedsiębiorstwa, ze względu na ich zróżnicowanie branżowe i wielkość. Wiele firm działa w grodziskiej strefie przemysłowej. Przeczytaj więcej o Grodzisku Wielkopolskim na Wikipedii.

Sprzedaż i produkcja hal namiotowych w Grodzisku Wielkopolskim

Od lat dostarczamy hale namiotowe do województwa wielkopolskiego, a Grodzisk Wielkopolski jest dla naszej produkcji jednym z najważniejszych miast. Odpowiadamy tym samym na potrzeby ponad 1400 przedsiębiorstw działających na terenie tego miasta. Oferujemy hale namiotowe w Grodzisku Wielkopolskim oraz wysokiej jakości hale magazynowe. Szerokość hal magazynowych może sięgać nawet do 30 m. Najpopularniejsze rozwiązania mają jednak szerokość 10, 15, 20 i 25 m. Hale Namplan są zbudowane z modułów o szerokości 4,16 m. Hale namiotowe o mniejszych szerokościach składają się z kolei z modułów o szerokości 5 m. Akcesoria, które oferujemy do hal magazynowych to głównie podsufitka przeciw skraplaniu się wody, bramy przesuwne, dach, który nie przepuszcza promieni słonecznych a także oświetlenie techniczne. Potrzebujesz darmowej wyceny hali namiotowej w Grodzisku Wielkopolskim dla twojego biznesu? Skontaktuj się z nami.

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.