Bądź na bieżąco:

Hale namiotowe i magazyny na wynajem Gniezno

Gniezno to miasto położone w województwie wielkopolskim. Jest szóstym co do wielkości miastem w tym województwie.. Leży na obszarze Pojezierza Gnieźnieńskiego otoczone jeziorami Jelonek, Świętokrzyskim, Winiary. Gniezno było pierwszą stolicą Polski i jest jednym z najstarszych miast w kraju. Zalicza się do jednych z najczęściej odwiedzanych przez turystów z kraju i zagranicy miast w Polsce. Jest siedzibą arcybiskupów gnieźnieńskich. Populacja tego miasta wynosi około 70 tysięcy mieszkańców (stan na 2020 rok). Powierzchnia miasta obejmuje 49 km², co daje gęstość zaludnienia równą 1718 osób na 1 km². Miasto pod względem powierzchni zajmuje 74. lokatę w Polsce, a pod względem liczby ludności 29. miejsce

Hale namiotowe na wynajem w Gnieźnie

Gniezno jest bardzo ważnym miastem na karcie historycznej Polski. Dla nas jest również istotne, ponieważ naszymi klientami są przedsiębiorcy działający w tym mieście. Dostarczamy do Gniezna hale magazynowe, ale także wszelkiego rodzaju zadaszeniakonstrukcje na eventy oraz imprezy – zarówno te firmowe, jak i prywatne. Do hal eventowych oferujemy szereg funkcjonalnych i praktycznych dodatków, takich jak drewniana podłoga, konstrukcje sceniczne, ozdobne zasłonki na konstrukcję hali i wiele innych.

Oprócz hal eventowych, oferujemy także hale namiotowe na wynajem w Gnieźnie i hale magazynowe z podwyższonymi ścianami bocznymi przeznaczonymi do hal z wysokim składem. Również do hal magazynowych oferujemy szereg dodatków takich jak bramy wjazdowe czy dodatkowe podsufitki. Hale magazynowe budujemy w panelach po 5 metrów a każda z nich może mieć szerokość nawet 25 metrów. Potrzebujesz darmowej wyceny? Napisz do nas.

Zobacz jak wyglądała nasza realizacja hali namiotowej typu zadaszenie do lodowiska w Gnieźnie:

hala namiotowa na lodowisko Gniezno