Bądź na bieżąco:

Hale namiotowe Ostrów Wielkopolski

Produkcja hal namiotowych w Ostrowie Wielkopolskim

Ostrów Wielkopolski położóny jest w województwie wielkopolskim. Obecnie populacja tego miasta wynosi około 73 000 mieszkańców. Ostrów Wielkopolski jest średniej wielkości miastem – zajmuje i zajmuje powierzchnię 41,90 km². Jest jednocześnie częścią Niziny Południowowielkopolskiej, Wysoczyzny Kaliskiej oraz Wzgórz Wysockich. Miasto to jest ośrodkiem głownie przemysłu przetwórczego, elektromaszynowego i spożywczego. Okolice miasta są jednym z głównym obszarów wydobycia gazu ziemnego w Polsce.

W mieście znajdują się liczne przedsiębiorstwa zajmujące się nowymi technologiami m.in.: przedsiębiorstwa powstałe na bazie Zakładów Automatyki Przemysłowej: Petro-ZAP i in., Techland, Zapis Sp z.o.o, Transition Technologies. W Ostrowie Wielkopolskim znajduje się podstrefa Kamiennogórska oraz Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Produkcja, sprzedaż i wynajem hal namiotowych o różnym przeznaczeniu w Ostrowie Wielkopolskim

Korespondując z głównymi gałęziami przemysłowymi Ostrowa Wielkopolskiego dostarczamy klientom zamieszkującym to miasto i okolice głównie hale namiotowe magazynowe, które cechują się olbrzymią elastycznością jeśli chodzi o konstrukcję. Proponowane hale magazynowe w Ostrowie Wielkopolskim mogą mieć szerokość od 8 do 25 metrów. Na długość z kolei są projektowane w 5-metrowych odcinkach a ich całkowita długość jest praktycznie nieograniczona. Hale magazynowe Namplan mogą posiadać różne typy bram wjazdowych – umożliwiające wjazd na ich teren nawet tirom.

Produkujemy również hale namiotowe bankietowe oraz eventowe przeznaczone zarówno dla firm, osób prywatnych, ale także instytucji pozarządowych i publicznych. Oferowane hale namiotowe na wynajem w Ostrowie Wielkopolskim dobrze sprawdzają się jako zadaszenie do przeprowadzania festynów, koncertów, ale nawet prywatnych wesel i innych tego typu imprez. Potrzebujesz wyceny? Skontaktuj się z nami.

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.