Producent hal namiotowych Kalisz

Hale namiotowe Kalisz i okolice

Kalisz to miasto na prawach powiatu w środkowo-zachodniej Polsce, położone na Wysoczyźnie Kaliskiej, nad Prosną, u ujścia Swędrni;. Kalisz jest historyczną stolicą Wielkopolski i drugim co do wielkości ośrodkiem województwa wielkopolskiego. Kalisz to siedziba powiatu kaliskiego, jeden z dwóch głównych ośrodków aglomeracji kalisko-ostrowskiej i Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego.

Kalisz zajmuje 70 km2, liczy 665 874 mieszkańców. W latach 1975-1998 był stolicą województwa kaliskiego. W nowym podziale administracyjnym miasto znalazło się w województwie wielkopolskim. Kalisz urzeka swym magicznym pięknem. Tu bowiem przeszłość harmonijnie splata się z teraźniejszością, tworząc niepowtarzalny klimat. Przekonajcie się o tym Państwo sami.

Sprzedaż i produkcja hal namiotowych w Kaliszu

Prowadzimy aktywną sprzedaż i wynajem hal namiotowych w Kaliszu i na terenie całego województwa wielkopolskiego. Dostarczamy hale namiotowe zarówno do sektora produkcyjnego, jak i eventowego i rozrywkowego. Główną grupą hal namiotowych sprzedawanych przez nas w województwie wielkopolskim są hale magazynowe, również te wysokiego składu. Charakteryzują się one podwyższoną ścianą boczną oraz większą kubaturą oraz powierzchnią. Zwykle wykonywane są z płyty warstwowej i blachy trapezowej. Oferowane przez nas hale magazynowe w Kaliszu są ocieplone, co gwarantuje bezpieczne składowanie materiałów przez cały rok.

Dostarczamy również hale namiotowe bankietowe i imprezowe na organizowane w Kaliszu święta, festiwale i festyny. Uzupełnieniem naszej oferty są ławostoły, które umożliwiają gościom zrelaksowanie się podczas różnego rodzaju wydarzeń. Potrzebujesz darmowej wyceny? Napisz do nas.

wynajem hal magazynowych

© 2022 NAMPLAN. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Przewiń do góry
Translate »