Bądź na bieżąco:

Producent hal namiotowych Piła

Hale magazynowe w Pile

Piła jest miastem powiatowym położonym w dolinie Gwdy nad rzeką Gwdą. Miasto to leży w odległości około 100 kilometrów na północ od Poznania i jest malowniczo położone. Niewątpliwym atutem Piły są walory przyrodnicze, do których zaliczamy przede wszystkim olbrzymie obszary leśne. To właśnie z Piły pochodzi Stanisław Staszic, którego nazwiskiem nazwane zostały ulice w wielu miastach Polski. Wielokrotnie w Pile nawiązuje się do tej postaci oraz jej wkładu w wielopłaszczyznowy dorobek kraju. W latach 1975–1998 miasto było stolicą województwa pilskiego, a dzisiaj jest czwartym co do wielkości ośrodkiem miejskim w Wielkopolsce. Obecnie Piła jest ośrodkiem przemysłowym, usługowym oraz ważnym węzłem komunikacyjnym. Od stycznia 1999 roku, po reformie administracyjnej, Piła jest stolicą powiatu.

Sprzedaż i produkcja hal namiotowych Piła

Piła jest ważnym odbiorcom naszych produktów, w skład których wchodzą głownie hale namiotowe przeznaczone na magazyny wysokiego składu. Produkujemy je z blachy trapezowej i warstwowej oraz odpornej na warunki atmosferyczne powłoki PVC. Oferowane hale magazynowe w Pile, naszej produkcji mogą mieć olbrzymie rozmiary. Ich szerokość może sięgać nawet 25 metrów. Długość hal projektujemy głównie w skoku 5-metrowym. Jako wariant oferujemy również w podsufitki.

Naszymi klientami są również prywatne firmy oraz publiczne ośrodki – dla tych grup odbiorców przeznaczone są głównie hale eventowe, hale bankietowe i imprezowe. Umożliwiają one przeprowadzanie imprez masowych, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo i komfort gościom imprez. Potrzebujesz darmowej wyceny? Napisz do nas i sprawdź, jakie hale namiotowe w Pile i okolicy możemy Ci zaproponować.

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.