Bądź na bieżąco:

Producent hal namiotowych w Chrzanowie

Chrzanów w województwie małopolskim

Jest to miasto powiatowe w województwie małopolskim liczące niespełna 40 tyś mieszkańców. Prawa miejskie uzyskało w połowie XIV w. Miasto leży na wschodnich peryferiach konurbacji górnośląskiej. Przed II wojną światową ponad 50% ludności stanowiła tu społeczność żydowska, która miała ogromny wpływ na funkcjonowanie miasta. Historycznie Chrzanów miał charakter miasta kupiecko-rzemieślniczego. W XIV w rozpoczął się tu okres wydobycia i urabiania ołowiu i cynku. Reliktem ówczesnej, powierzchniowej eksploatacji kruszców są rozsiane wokół Chrzanowa tzw. warpie. W XIX w w kopalni „Matylda” rozpoczęto głębinowe ich wydobycie. W okresie międzywojennym produkowano tu lokomotywy i inne maszyny. Powołano do życia również Zakłady Materiałów Ogniotrwałych „Stella”, które zasilały huty. Później rozwinął się tu przemysł spożywczy. Jako firma Namplan oferujemy wysokiej jakości hale namiotowe w Chrzanowie.

Produkcja, sprzedaż i wynajem namiotów magazynowych

Więcej mieszkańców to więcej różnorodnych potrzeb. Producent hal namiotowych Namplan, dzięki swemu długoletniemu doświadczeniu w produkcji hal namiotowych i magazynowych, jest w stanie sprostać oczekiwaniom większości z nich. Przedsiębiorcy odnajdą tu godnego zaufania partnera dla swoich inwestycji. Solidność konstrukcji, szybkość montażu, odporność na warunki atmosferyczne, wiele, różnorodnych opcji wykończenia powierzchni to tylko kilka spośród cech  wyróżniających hale magazynowe, które z ekonomicznego punktu widzenia nie mają sobie równych. Zadaszenia, namioty z pokryciem plandekowym natomiast znajdą zastosowanie w działaniach rozrywkowych, czy kulturalno-sportowych. Elastyczność oferty sprawia, że skorzystało z niej już wiele firm w regionie. Posiadamy najlepsze hale na wynajem w Chrzanowie. Napisz do nas, przygotujemy indywidualną ofertę.

 

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.