Wynajem i sprzedaż hal magazynowych i eventowych w Krakowie

Kraków – centralne polskie miasto

Główne miasto oraz siedziba władz województwa małopolskiego. Jest to drugie co do ilości mieszkańców miasto w Polsce. Kraków do 1795 roku był stolicą Polski, miastem koronacyjnym królów Polski oraz ich nekropolią. Jest jednym z głównych ośrodków kulturowych w kraju. Teatry, muzea, galerie, filharmonia – dla miłośników sztuki i kultury to raj. Bogatą historię miasta można odczytać między innymi z jego wyjątkowej architektury, którą corocznie podziwiają miliony przyjeżdżających tu turystów. Stare miasto oraz zabytkowy Kazimierz wpisano na listę światowego dziedzictwa kultury Unesco. W 2000 roku został uznany za Europejską Stolicę Kultury, w 2007 został określony przez amerykańską agencję internetową Orbitz mianem „Najmodniejszego miasta świata”.

Kraków stanowi jeden z ważniejszych ośrodków akademickich i naukowych w kraju. Mają tu siedziby najważniejsze, renomowane uczelnie takie jak na przykład Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo-Hutnicza, Politechnika Krakowska, Akademia Sztuk Pięknych i wiele innych. Stolica Małopolski to również cenione w świecie centrum usług dla biznesu. W tym sektorze w Krakowie pracuje około 60 tyś pracowników, w większości w oddziałach firm międzynarodowych. Działa tu krakowska specjalna strefa ekonomiczna.

Hale namiotowe w Krakowie i okolicach

To nie przypadek, że w mieście, które od zawsze wyznaczało kierunek rozwoju społeczno-ekonomicznego swoją filię ma Namplan. Producent hal namiotowych wychodzi ze swym produktem naprzeciw oczekiwaniom tego dynamicznego rynku. Możliwość łatwego zakupu lub wynajmu hal magazynowych w Krakowie  lub namiotów eventowych w Krakowie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta, to podstawa współpracy z firmą Namplan. Dodatkowo w ofercie firmy jest szereg dodatkowych opcji, spośród których można wybierać, tworząc ofertę idealną, którą uzupełnia szybki i doświadczony serwis. Budowa hali magazynowej, wynajem namiotu na imprezę jeszcze nigdy nie były tak proste.
Sprawdź nas.

wynajem hal magazynowych

© 2022 NAMPLAN. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Przewiń do góry
Translate »