Bądź na bieżąco:

Hale na wynajem Bochnia -sprzedaż i produkcja hal namiotowych

Bochnia to miasto na prawach powiatu w woj. małopolskim liczące około 30 tyś mieszkańców. Atrakcyjnie umiejscowione na granicy Kotliny Sandomierskiej i Pogórza Karpackiego. Jest jednym z najstarszych miast w województwie. Pierwsze wzmianki o Bochni pochodzą z XII w. kiedy to wspomniano o soli, która przez wiele, kolejnych lat stanowiła bogactwo Bochni. Na terenie miasta działa około 30 dużych zakładów oraz ponad 100 firm z sektora usług.

wynajem namiotów i hal w Bochni 

Namplan – producent hal magazynowych i namiotowych ma już ustabilizowaną pozycję na tym rynku. Z oferty kupna lub wynajmu hal do magazynowania lub namiotów eventowych w Bochni skorzystało tu już wielu odbiorców. Relatywnie niewielkie koszty i szybkość inwestycji sprzyjają przedsiębiorcom. Zamawiając halę na wynajem w Bochni u producenta zyskuje się możliwość „uszycia jej ” na miarę potrzeb zamawiającego. Namplan każdego Klienta traktuje personalnie i wychodzi naprzeciw jego oczekiwaniom. Można tu liczyć na fachowe doradztwo. Niezależnie czy istnieje potrzeba wynajmu hali imprezowej na eleganckie przyjęcie weselne, czy namiotu magazynowego w Bochni na sezonowy punkt gastronomiczny, specjaliści w Namplan znają odpowiedzi na wszystkie pytania w temacie organizacji takich eventów. Hale magazynowe produkowane przez Namplan są odporne na warunki atmosferyczne, zbudowane na stabilnych, aluminiowych konstrukcjach, a ich sprawny montaż oraz komplet usług dodatkowych w ofercie przekładają się na gwarancję wysokiej jakości I oszczędność czasu I finansów inwestora.

Do czego nadają sie namioty magazynowe i hale na wynajem?

Hale namiotowe oferują wszechstronne rozwiązania dla szerokiej gamy wydarzeń i potrzeb. Są one idealne dla organizacji imprez plenerowych, takich jak wesela, festiwale, koncerty, targi, wystawy oraz imprezy sportowe, zapewniając gościom ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Dzięki modułowej budowie mogą być dostosowywane do różnorodnych wymagań przestrzennych, co sprawia, że są odpowiednie także jako tymczasowe magazyny, hale produkcyjne, czy nawet punkty sprzedaży i gastronomiczne. Namioty magazynowe i hale na wynajem w Bochni znajdują zastosowanie w wielu branżach jako elastyczne i kosztowo efektywne rozwiązania dla tymczasowych lub sezonowych potrzeb magazynowania. Są one doskonałe dla przedsiębiorstw wymagających dodatkowej przestrzeni magazynowej w przypadku zwiększenia produkcji, zapasów lub w okresie przedświątecznym, gdy zapotrzebowanie na towary gwałtownie rośnie.

Hale namiotowe sprzedajemy i wynajmujemy nie tylko w Bochni. Zobacz nasze lokalizacje:

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.