Bądź na bieżąco:

Producent hal namiotowych w Gorlicach

Hale namiotowe Gorlice – wynajem i sprzedaż

Jest to miasto na prawach powiatu w województwie małopolskim, położone na północnej granicy Beskidu Niskiego. Zamieszkuje je niespełna 28 tyś mieszkańców. W XIX w. region gorlicki stał się kolebką przemysłu naftowego. W latach 1853–1858 pracownię miał tu Ignacy Łukasiewicz, farmaceuta, konstruktor lampy naftowej, ojciec przemysłu naftowego. Po II wojnie światowej w Gorlicach powstały Zakłady Maszyn Wiertniczych i Górniczych „Glinik”, Gorlickie Zakłady Przemysłu Drzewnego, Zakłady Materiałów Izolacyjnych i Ceramiki Budowlanej. Po dziś dzień miasto jest ośrodkiem przemysłu naftowego, maszynowego i drzewnego. Gorlice są jednym z głównych punktów na trasie Karpacko-Galicyjskiego Szlaku Naftowego. W Gorlicach mieści się obszar przemysłowy podlegający Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-park Mielec. Swą siedzibę ma tu co najmniej 7 dużych firm o znaczeniu międzynarodowym, których obrót roczny przekracza 25 mln złotych.

Producent hal namiotowych Gorlice

W tej przedsiębiorczej przestrzeni działa od lat producent hal magazynowych i namiotowych. Firma Namplan ze swą ofertą sprzedaży i wynajmu hal namiotowych odpowiada na realne potrzeby tego dynamicznego rynku. Wysoka technologia produkcji, szybkość realizacji, indywidualne podejście do każdego projektu oraz wieloletnie, wszechstronne doświadczenie to atuty, które przemawiają na korzyść firmy. Kryte lodowisko, ujeżdżalnia dla koni, impreza masowa, rozbudowa zakładu – w realizacji każdego z tych oraz wielu innych tematów Namplan służy pomocą. Masz pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z biurem, a otrzymasz rzetelne odpowiedzi na wszystkie, dręczące cię pytania na temat planowanej przez ciebie inwestycji. Zakup czy wynajem terminowy hali bądź namiotu eventowego w Gorlicach – Namplan to twój solidny partner. Skontaktuj się z biurem.

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.