Bądź na bieżąco:

Namioty weselne – pomysł na „bezpieczne” wesele w plenerze

wynajem namiotów weselnychWiele Par marzy o weselu w plenerze, ale z obawy przed przedwczesnym zakończeniem uroczystości w strugach deszczu rezygnuje z marzenia na rzecz bezpiecznej sali bankietowej. Tymczasem rozwiązanie problemu kapryśnej aury jest znacznie łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Wystarczy wynająć namiot weselny!

Wynajem namiotów weselnych to usługa, z której mogą skorzystać osoby prywatne oraz właściciele restauracji i hoteli zainteresowani sezonowym rozszerzeniem standardowej oferty o organizację przyjęć w plenerze. W zależność od potrzeb namioty weselne mogą być małe i duże, jedne z tych większych mogą pomieścić 200 osób zapewniając wygodną przestrzeń bankietową i przestronny parkiet. W swoim portfolio posiadamy realizację hali weselnej na 200 osób. Hala miała wymiar 20×35 metrów i zgodnie z życzeniem klienta została podzielona na dwie strefy –  strefę bankietową o powierzchni 400m2 i parkietem o powierzchni 300 m2.

Jakie są zalety naszych namiotów weselnych?

Mówiąc o namiocie weselnym powinniśmy pamiętać, że oferowane obecnie rozwiązania w niczym nie przypominają zadaszeń i namiotów znanych z wielu pikników rodzinnych oraz imprez plenerowych. To niezwykle eleganckie i luksusowe wnętrza, które w zależności od wizji klienta możemy wykończyć w stylu modernistycznym lub klasycznie. Ich podstawową zaletą jest potężny metraż pozwalający na organizację przyjęcia, które nie zmieściłoby się w większości dostępnych sal bankietowych. Bardzo ważne w przypadku namiotów weselnych oraz hal bankietowych jest również wykończenie. Specjalizując się w wynajmie namiotów weselnych tę kwestię opanowaliśmy do perfekcji. Nasze namioty wesele wyróżniają się eleganckim wystrojem, w którym uwagę gości zwracają powieszane sufity, ekskluzywne żyrandole oraz stylowe stoły z obrusami i tapicerowane krzesła, które dodatkowo możemy „ubrać” w specjalne dekoracyjne pokrowce.

Odpowiedni dobór tkanin sprawia, że hale namiotowe są przewiewne, a jednocześnie zapewniają komfort cieplny gościom. W zależności od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych namioty weselne można dodatkowo wyposażyć w system klimatyzacji.

Elegancja, bezpieczeństwo i wygoda

Rozważając zalety hal bankietowych i namiotów weselnych NAMPLAN nie możemy zapomnieć również o wzmocnionych profilach aluminiowych, które gwarantują bezpieczeństwo konstrukcji. W zależności od potrzeb klientów namioty wypożyczamy na pojedyncze uroczystości, jak również sezonowo. Usługa obejmuje montaż i demontaż, a także profesjonalną obsługę serwisową, która dba o to, żeby namiot weselny w trakcie wynajmu odpowiadał na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Facebook
Twitter
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również

Jaki namiot ekspresowy wybrać?

Wybór odpowiedniego namiotu ekspresowego to decyzja, która może mieć znaczący wpływ na powodzenie wielu przedsięwzięć – od profesjonalnych wydarzeń biznesowych, poprzez targi i wystawy, aż po prywatne uroczystości i imprezy plenerowe. 

Czytaj więcej

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.