Bądź na bieżąco:

Czy używana hala namiotowa to dobra inwestycja?

używana hala namiotowaPodstawowym zadaniem hal namiotowych jest dostarczanie dodatkowej zadaszonej przestrzeni w miejscach i sytuacjach, w których przestrzeń ta jest wymagana ze względów technologicznych, magazynowych lub losowych. W zależności od potrzeb hala magazynowa może być użytkowana przez klika miesięcy lub klika lat. Jej podstawową zaletą jest szybki i tani montaż, co czyni namioty magazynowe doskonałą alternatywą dla tradycyjnych obiektów murowanych.

Klienci poszukujący namiotów magazynowych często zastanawiają się, czy używana hala namiotowa będzie dobrą inwestycją. Wątpliwości rodzi przede wszystkim fakt, że nigdy nie mamy pewności w jakich warunkach hala była użytkowana i czy poprzedni użytkownik właściwie o nią dbał. Czy wątpliwości te są uzasadnione?

Używane hale magazynowe jako konstrukcje tymczasowe

Klientom, którzy poszukują hal magazynowych na przysłowiową „chwilę”, a więc kilka tygodni lub klika miesięcy odradzamy zakup hali, bo jest on zwyczajnie nieopłacalny. Bardziej w takich sytuacjach opłaca się wynajem. Wynajmując hale magazynowe musimy liczyć się z tym, że są to systemy używane. Z drugiej strony, dostawca – mówimy oczywiście wyłącznie w imieniu marki NAMPLAN – dba o to, żeby hale namiotowe były w pełni sprawne i bezpieczne w użytkowaniu, a relatywnie niska cena wynajmu w stosunku do kupna nowej hali sprawia, że nie ma się nad czym zastanawiać. Kolejnym argumentem na rzecz wynajmu hal używanych jest możliwość dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb klienta, tak w zakresie rozmiaru hali, jak i dodatków zwiększających jej trwałość lub poprawiających komfort cieplny w jej wnętrzu.

Oferując Naszym Klientom używane hale magazynowe działamy zgodnie z określoną procedurą:

  • wszystkie hale po zakończeniu najmu czyścimy, a w razie potrzeby impregnujemy,
  • wszystkie hale przechowujemy w odpowiednich warunkach, dzięki czemu zachowują one swoje walory techniczne i wizualne przez długi czas,
  • hale wynajmujemy wraz z usługą montażu i demontażu, dzięki czemu mamy pewność, że zostały one prawidłowo zmontowane i zdemontowane, a ich konstrukcja jest nienaruszona,
  • zapewniamy dostęp do usług serwisowych na każdym etapie wynajmu.

 

Używane hale magazynowe na sprzedaż

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Naszych Klientów oferujemy również sprzedaż hal używanych. W ofercie posiadamy różnorodne systemy, które możemy dopasować do potrzeb danego procesu technologicznego wzbogacając podstawową konstrukcję hali dodatkowymi systemami zwiększającymi jej funkcjonalność oraz trwałość. A wszystko to w parze z konkurencyjną ceną, która w sposób znaczący wpływa na opłacalność inwestycji.

Facebook
Twitter
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.