Bądź na bieżąco:

Wynajem hali namiotowej na imprezę firmową

Hale namiotowe cieszą się coraz większą popularnością. Pozwalają zorganizować funkcjonalną przestrzeń nie tylko na zorganizowanie różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych, ale też imprez, w tym imprez firmowych. Hale namiotowe na imprezy firmowe to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych, firm i oczywiście instytucji. Co ważne – hale namiotowe można wykorzystywać przez cały rok – nie tylko w okresie wiosenno-letnim. Co warto wiedzieć przed wynajęciem hali namiotowej na imprezę firmową?

Spis treści:

Hala namiotowa na imprezę firmową jako funkcjonalne rozwiązanie

Coraz częściej organizatorzy różnego rodzaju imprez decydują się na ich przygotowanie na świeżym powietrzu. Chcąc zabezpieczyć się przed niespodziewanymi sytuacjami i warunkami atmosferycznymi, a jednocześnie zapewnić gościom komfortowe warunki do odpoczynku, spożywania posiłków i oczywiście zabawy, warto wybrać halę namiotową na imprezę firmową. Odpowiednio dopasowana hala namiotowa na imprezę firmową pozwala na świetną zabawę nie tylko w ciepłe i słoneczne dni, ale też podczas ulewnych deszczów czy nawet opadów ściegu. Dostępne w naszym asortymencie hale namiotowe sprawdzą się o każdej porze roku i jednocześnie prezentują się niezwykle elegancko.

hala namiotowa na imprezę firmową

Wynajem hali namiotowej na imprezę firmową ma tę zaletę, że organizatorzy mogą spać spokojnie – nie muszą się obawiać, czy w środku lata pojawi się deszcz i niska temperatura, czy też silny wiatr. Ogromnym plusem proponowanych konstrukcji jest fakt, że nie są straszne im żadne sytuacje. Pozwalają nie tylko ochronić gości, ale też sprzęt grający i wszystkie inne elementy wyposażenia. Aby jednak wszystko poszło zgodnie z planem – hala namiotowa musi zostać odpowiednio dopasowana. Kluczowe jest ustawienie jej na solidnej konstrukcji. To dlatego, w naszej ofercie znajdują się hale imprezowe ze wzmocnionymi profilami aluminiowymi. Dzięki temu są one nie tylko wytrzymalsze, ale też umożliwiają podwieszenie oświetlenia czy nagłośnienia. Ważną rolę odgrywa także poszycie, które jest odporne na zmienne warunki pogodowe.

Osoby decydujące się na skorzystanie z naszej oferty mogą dopasować do hali imprezowej dodatkowe wyposażenie w postaci podłogi drewnianej, ścian transparentnych, oświetlenia technicznego, drzwi szklanych, podestów scenicznych czy ławostołów. Elementy te ułatwiają organizację imprezy, a tym samym zwiększają komfort osób przebywających w namiocie.

wynajem hali namiotowej na imprezę firmową

Jak wybrać odpowiedni rozmiar hali namiotowej?

Decydując się na organizację imprezy na hali namiotowej, należy nie tylko zadbać o dodatkowe elementy wyposażenia, ale też właściwie dopasować rozmiar konstrukcji. Pomocne jest ustalenie liczby zaproszonych osób oraz charakteru wydarzenia. Inny rozmiar hali namiotowej należy wybrać na koncert, a inny na imprezę firmową. Wynika to nie tylko z charakteru wydarzenia, ale przede wszystkim planowanych elementów. W przypadki wydarzeń firmowych konieczne jest zorganizowanie miejsca do zabawy, części do spożywania posiłków, ale też dodatkowych miejsc, np. dla zespołu, na stół szwedzki, słodki kącik czy kącik z kawą, herbatą czy napojami.

Wybierając odpowiedni rozmiar hali, warto wziąć pod uwagę również porę roku. Jeśli wydarzenie jest organizowane w okresie chłodnym – jesienią, zimą czy wczesną wiosną, hala namiotowa na imprezę firmową koniecznie musi konieczne zostać wyposażona w systemy grzewcze – warto pamiętać, że zabierają one sporą ilość cennego miejsca. Szacuje się, że do zorganizowania miejsc siedzących dla 100 osób, konieczny jest namiot o wymiarach 5×10 metrów, przy czym powierzchnia ta nie obejmuje stref dodatkowych.

Najlepszym rozwiązaniem gdy wybiera się hale namiotowe na imprezy firmowe jest dokładne zagospodarowanie przestrzeni poprzez ustalenie wszystkich stref. Dzięki temu we współpracy ze specjalistą możliwe jest wybranie idealnej konstrukcji, która zapewni znakomitą zabawę, a jednocześnie zminimalizuje stres u organizatorów!

Przeczytaj również: Wynajem hali namiotowej na Komunię.

Facebook
Twitter
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również

Jaki namiot ekspresowy wybrać?

Wybór odpowiedniego namiotu ekspresowego to decyzja, która może mieć znaczący wpływ na powodzenie wielu przedsięwzięć – od profesjonalnych wydarzeń biznesowych, poprzez targi i wystawy, aż po prywatne uroczystości i imprezy plenerowe. 

Czytaj więcej

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.