NAMIOTY TURECKIE

Doskonałe uzupełnienie do hal namiotowych

Namioty tureckie w rozmiarze 5×5 m doskonale sprawdzają się jako stoiska targowe, zaplecza gastronomiczne oraz sklepy sezonowe. Przyciągają uwagę klientów nieszablonowym kształtem. Namioty tureckie wykonane są z profili aluminiowych. Ich poszycie jest wykonywane z trudnozapalnej, odpornej na rozdarcia plandeki o gramaturze 680 g/m2. Namioty tureckie można łączyć w „miasteczka” za pomocą rynien odprowadzających wodę.

Namioty tureckie 5x5 NAMPLAN
Namioty tureckie NAMPLAN

Uniwersalny rozmiar

Namioty tureckie są produkowane w standardowym, uniwersalnym rozmiarze 5×5 m. Komfort użytkowania gwarantuje wysokość wysokość wejścia na poziomie 225 cm.

Ekskluzywny kształt

Namioty tureckie przyciągają uwagę przechodniów i klientów swoim nieszablonowym kształtem. Strzelisty dach skutecznie zwraca uwagę oraz zwiększa przewagę sprzedażową i marketingową.

Podwyższona wytrzymałość

Namioty tureckie są produkowane z wytrzymałych profili aluminiowych oraz trudnopalnej i odpornej na rozdarcia plandeki o gramaturze 680 g/m2

Wybrane realizacje namiotów tureckich

Zobacz wybrane realizacje namiotów tureckich dla naszych klientów

Namioty Tureckie 5x5 m na Festiwalu Nauki w Krakowie

Namioty Tureckie 5x5 m na Festiwalu Nauki w Krakowie

Na powierzchni Rynku Głównego w Krakowie powstało małe namiotowe miasteczko nauki i kultury. Podczas Festiwalu Nauki, który odbył się 22-24 maja, studenci wyższych uczelni Krakowa prezentowali najnowsze technologie oraz ciekawe eksperymenty. Na rynku ustawiliśmy łącznie 27 namiotów typu Turek o wymiarach 5×5 m oraz 8 namiotów 10×5 m. Całość została dostarczona na miejsce naszym transportem i zamontowana w jeden dzień.

Namioty Tureckie 5x5 m na otwarciu Gemini Park Tychy

Namioty Tureckie 5x5 m na otwarciu Gemini Park Tychy

Z okazji wmurowania kamienia węgielnego pod budowę centrum handlowego Gemini Park Tychy odbył się wielki piknik z gwiazdami muzyki, kabaretu i sportu. Na tę okazję zamontowaliśmy 8 namiotów typu turek 5×5 m pod zaplecze gastronomiczne oraz konkursowe.

Wymiary namiotów tureckich

Wysokość wejścia i szerokość namiotów tureckich

Namioty Tureckie NAMPLAN
Namioty tureckie 5x5 m

© 2018 NAMPLAN. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Przewiń do góry