HALE NA WESELA

Hale namiotowe przeznaczone na uroczystości weselne

Konstrukcja hal namiotowych może być stalowa (ocynkowana) bądź aluminiowa. Materiał plandekowy, z którego wykonana jest hala namiotowa ma gramaturę 680 g/m2 i posiada wszelkie atesty. Hale namiotowe są bezpieczne i niezwykle wytrzymałe. Wykonujemy hale transparentne, z oknami bądź też z blachy trapezowej lub płyty warstwowej.

Produkujemy hale o każdej wielkości. Standardowe szerokości to 5m, 10m, 15m, 20 m, 25m. Długość namiotów jest nieograniczona-moduł dostawiamy co 5 m. Wysokość hal namiotowych wynosi od 2,5 m do 6 m. Do każdej hali namiotowej dostarczamy dokumentację techniczną potrzebną do zgłoszenia bądź pozwolenia na budowę.

Hale namiotowe na wesela
Hale namiotowe na wesela

Potężny metraż

Hale weselne mogą mieć szerokość od 8 do 25 metrów. Długość hal weselnych następuje w skoku co 5 metrów. Produkujemy hale o długości przekraczającej 30 m.

Eleganckie wykończenie

Nasze hale weselne są wyposażone w elegancki, weselny wystrój. Składa się na niego przede wszystkim podwieszany sufit, ekskluzywne żyrandole czy stylowe, okrągłe stoły z obrusami.

Wzmocnione profile

Hale weselne posiadają wzmocnione profile aluminiowe. Wytrzymała konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo zaproszonych na uroczystość gości.

Wybrane realizacje hal weselnych

Zobacz wybrane realizacje hal weselnych dla naszych klientów

Hala weselna o wymiarach 25x35 m na uroczystość dla 200 osób

Hala weselna o wymiarach 25x35 m na uroczystość dla 200 osób

Dla naszego klienta, 7 lipca 2012 roku wynajęliśmy halę weselną na 200 osób. Zamówienie składało się z hali 20×35 m z podłogą podzieloną na 300 m2 parkietu i 400 m2 na miejsca siedzące. Hale wyposażyliśmy w krzesła tapicerowane z pokrowcami, stoły okrągłe i koktajlowe z obrusami. Hala była oświetlona żyrandolami ozdobnymi. Do hali został dołączony zadaszony taras o wymiarach 10×10 m z podłogą i wystrojem galowym.

Hala weselna o wymiarach 20x40 m na uroczystość dla 280 gości

Hala weselna o wymiarach 20x40 m na uroczystość dla 280 gości

W dniach 25-26 Maja 2013 roku wynajęliśmy halę namiotową na wesele dla 280 osób. Udostępniliśmy halę 20×40 m z podłogą, wystrojem galowym, stołami okrągłymi, tapicerowanymi krzesłami i wykładziną. Dodatkowo zamontowaliśmy parkiet do tańca 20×20 m, zadaszony taras 10×5 m również z podłogą i wystrojem galowym oraz zadaszone zaplecze na kuchnię 10×10 m. Całość została dostarczona naszym transportem i zamontowana w jeden dzień

Hala weselna o wymiarach 10x15 m na uroczystość dla 100 gości

Hala weselna o wymiarach 10x15 m na uroczystość dla 100 gości

Dla naszego klienta zrealizowaliśmy zamówienie na wynajem hali namiotowej na wesele na 100 osób. Wesele odbyło się w hali namiotowej o wymiarach 10×15 m. Hala weselna została wyposażona w podłogę z wykładziną, wystrój galowy z żyrandolami oraz ściany z oknami. Montaż odbył się w niecałe 4 godziny.

Rozmiary hal weselnych

Najpopularniejsze rozmiary hal weselnych i sposób ich rozbudowy

Najpopularniejsze hale weselne mają szerokość 10, 15, 20 i 25 m. Weselne hale namiotowe o szerokości 25 m są zbudowane z modułów o szerokości 4,16 m. Hale weselne o mniejszych szerokościach składają się z kolei z modułów o szerokości 5 m.

Długość hali rozpoczyna się od 10 m. Każda z hal weselnych może zostać przedłużona do dowolnego rozmiaru co 5 m. Oznacza to, że mamy w zasadzie nieograniczone możliwości pozwalające dowolnie rozbudować halę weselną. Daje to możliwość adaptacji hali pod dowolny teren.

Wysokość ścian aż do 5m

Ściany mają wysokość od 2,5 m aż do 5 m ze skokiem co 0,5 m

Wysokość ścian w halach magazynowych NAMPLAN

Najpopularniejsze dodatki do hal weselnych

Najczęściej wybierane wyposażenie do hal weselnych

Ozdobne żyrandole

Ozdobne żyrandole

Oświetlenie w hali weselnej zapewniają stylowe i eleganckie żyrandole.

Krzesła i stoły

Krzesła i stoły

Zapewniamy miejsca siedzące nawet dla 1500 osób. Do dyspozycji mamy krzesła składane, krzesła bankietowe, stoliki okrągłe oraz stoliki koktajlowe. Krzesła i stoły na życzenie dekorujemy futerałami.

Wykładzina

Wykładzina

Wykładzina to element znacząco polepszający wygląd hal weselnych. Dostępna jest w kilku kolorach współgrających z wystrojem hal weselnych.

Podłoga drewniana

Podłoga drewniana

Podłoga z drewna sosnowego na stelażu stalowo-aluminiowym. Idealnie sprawdza się jako parkiet do hali weselnej. Podłoga z drewna sosnowego nie jest droga, nadaje wnętrzu wyjątkowego klimatu i elegancji oraz cechuje się sporą wytrzymałością.

Ściany transparentne

Ściany transparentne

Hale weselne można doposażyć w ściany z okiennicami, transparentnymi pasami o dowolnych wymiarach oraz transparentne dachy. Takie rozwiązanie zapewnia wyjątkowy efekt oraz dodatkowe, naturalne doświetlenie namiotu.

Nagrzewnice i klimatyzatory

Nagrzewnice i klimatyzatory

Dobór odpowiedniego sprzętu klimatyzacyjnego pozwala zredukować koszt utrzymania odpowiedniej temperatury. Wyposażamy hale weselne w wydajne klimatyzatory przystosowane pod gabaryty hal namiotowych.

wynajem hal bankietowych

© 2018 NAMPLAN. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Przewiń do góry