Bądź na bieżąco:

przedaż i wynajem hal namiotowych w Tychach

Tychy i ich pozycja na mapie Polski

Jedno z młodszych miast województwa śląskiego, na prawach miejskich od 1951roku. Zalicza się do Górnośląskiego Okręgu Przeyslowego. Liczy niespełna 130 000 mieszkańców. Tychy usytuowane są przy trasie międzynarodowej łączącej Warszawę z Wiedniem. W latach 50 rozpoczęła się intensywna rozbudowa miasta, które miało spełniać rolę miasta-sypialni dla Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Wybudowano 17 osiedli mieszkaniowych nazywanych kolejnymi literami alfabetu. Na terenie miasta znajduje się czynny Browar Kampanii Piwowarskiej, w którego części otwarto muzeum browarnicze. Prócz wielu małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie Tychów, znajduje się tu również Śląska Giełda Kwiatowa. Tychy oprócz piwowarstwa słyną również z hokeja na lodzie. To w tej dziedzinie sportowcy tyscy odnosili szczególne sukcesy. Ponadto w Tychach działa ponad 50 klubów sportowych szkolących w różnych dziedzinach sportu. Na terenie miasta znajduje się duży akwen Paprocany, który stanowi ośrodek wypoczynku i relaksu weekendowego dla mieszkańców miasta.

 

Hale na wynajem w Tychach – szczegóły

Pomimo, że Tychy traktowane są jako sypialnia aglomeracji katowickiej, na terenie miasta działa wiele firm handlowych i usługowych. To do nich w głównej mierze jest skierowana oferta sprzedaży i wynajmu hal magazynowych oferowanych przez Namplan. Dowolne wymiary hal na wynajem w Tychach, różnorodne wykończenie ścian, w których mogą się zawierać drzwi, okna, bramy dla tirów to jedne z wielu wariantów, z których klienci mogą wybrać wersję hali magazynowej lub hali imprezowej idealnej dla siebie. Więcej szczegółów można uzyskać wysyłając zapytanie ofertowe dotyczące potrzebnej hali magazynowej lub eventowej. Potrzebujesz hali dla swojego biznesu? Napisz do nas.

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.